Гарні новини «Слов’янки»

Новости, Общество

  8 Сен , 2011

Новий навчальний рік у Південнослов’янському інституті Київського славістичного університету розпочався гарними новинами та цілою низкою визначних подій. Двом викладачам інституту – Шкуренко Камілі Олексіївні та Мамешиній Ользі Сергіївні рішенням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України присвоєно звання доцента, а старший викладач кафедри землевпорядкування та кадастру Кулаков В’ячеслав Володимирович захистив дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата географічних наук.

Уже традиційно студенти спеціальності «Філологія», завдяки підписаним двостороннім договорам між Південнослов’янським інститутом та Технічним університетом м. Габрово (Болгарія), відправилися на мовно-педагогічне стажування до Болгарії, яке буде тривати два тижні. Студенти «Слов’янки» під час практики прослуховують курс лекцій з болгарської літератури, мови, історії та відвідують визначні місця та пам’ятки архітектури Болгарії. До того ж восени в Миколаїв приїздять польські студенти з м. Бєльсько-Бяла, які проходитимуть практику в інституті, а навесні 2012 року студенти Південнослов’янського інституту їдуть на практику у Польщу, де матимуть можливість написати дипломи, взяти участь у науково-практичній конференції та отримати сертифікати міжнародного зразка про стажування.

Крім цього, студентка спеціальності «Психологія» Юлія Ковальова стала студентською королевою і отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі «СтудМІС України». Фінал відбувся 24 серпня в Києві на головній сцені святкування 20-річчя Незалежності України.

Конкурс розпочався ще у вересні 2010 року з вишівських етапів, де обирали «СтудМіс» вищих навчальних закладів, потім переможниці змагалися між собою за титул «СтудМіс області», та лише одна найкраща серед студенток Миколаївщини вийшла до фіналу. Склад журі підтвердив високий рівень підготовки та організації заходу: засновник конкурсу Олександр Санченко, народні депутати Андрій Пінчук та Максим Луцький, депутат Київської міської ради Володимир Фліпов, власник РА «All Motion» Борис Гущін, шоумен Антон Лірник.

Юлія Ковальова у своєму фінальному виступі відзначила, що саме навчання в Південнослов’янському інституті дало поштовх до нових творчих звершень, а свою спеціальність вона обрала через можливість вплинути на майбутнє: «Я хочу допомогти людям стати кращими, допомогти вирішити внутрішні проблеми, таким чином я вплину на майбутнє».

Не залишилася поза увагою і редакційно-видавнича справа. Нещодавно у видавництві МПП «Можливості Кіммерії» вийшов навчальний посібник «Психологія та етика менеджменту», авторами якого є викладачі Південнослов’янського інституту. В цьому посібнику розглядаються психологічні аспекти діяльності керівника (менеджера); психологія колективу; взаємовідносини менеджера з членами організації та такі питання: соціально-психологічний портрет сучасного менеджера, психологія прийняття управлінського рішення, психологічні аспекти командної роботи та мотивації колективу, поведінка менеджера у конфліктних ситуаціях. Велика увага приділяється формуванню етичних управлінських рішень та корпоративної культури в організації. Тому він буде корисним студентам та магістрантам, які навчаються за напрямами підготовки «Менеджмент» i «Психологія», а також керівникам, консультантам i бiзнес-тренерам, органiзацiйним психологам, усім, хто цікавиться сучасними проблемами психології управління.

В.А. СКОРОХОДОВ, ректор Південнослов’янського інституту, заслужений працівник освіти України

Сообщение:

*

НОВОСТИ