Глухі й сліпі?..

Новости, Общество

  24 Сен , 2011

У статті «Стена отчуждения» від 10 вересня ц. р. наша газета порушила проблему незаконного будівництва в районі будинків №67 та №69 по вул. Спаській у м. Миколаєві. Нагадаємо, що внаслідок незаконних дій свого сусіда О.О. Ніколенка значних погіршень умов проживання зазнала молода родина Савинців.

З адміністрації Центрального району м. Миколаєва, за підписом першого заступника голови адміністрації О.В. Косьянова, надійшла офіційна відповідь на резонансну публікацію. Текст друкуємо зі збереженням орфографії та пунктуації автора листа:

«Адміністрацією Центрального району уважно розглянуто звернення гр. Савинець В.В., яка мешкає у буд. 67 по вул. Спаській та публікацію у газеті «Рідне Прибужжя» від 10.09.11 р. «Стена отчуждения» з приводу будівництва споруди гр. Ніколенко О.О. по вул. Спаській, 69.

З даного питання інформуємо, що 11.08.11 р. працівниками адміністрації Центрального району за самовільне встановлення огорожі з металевого профілю на прилеглій території між буд. №67-69 по вул. Спаській на гр. Ніколенко Олександра Олександровича було складено протокол за ст. 152 КУ п АП. Дана огорожа була встановлена вздовж колишньої господарчої споруди (зареєстрованої у паспорті КГІ MM БТІ), яку було придбано у гр. Сороколат Світлани Василівни, мешканки буд. 69 по вул. Спаській згідно договору купівлі-продажу від 28.04.11 р. В той саме час було складено протокол за ст. 150 КУ п АП. Будівельні роботи за даною адресою 11.08.11 р. не велись. Співвласники домоволодіння по вул. Спаській, 69 надали письмові погодження на реконструкцію господарчої будівлі і претензій до гр. Ніколенка О.О. не мають.

На засіданні адміністративної комісії, яка відбулась 18.08.11 р. гр. Ніколенко О.О. було притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення стягнення в вигляді штрафу. Гр. Ніколенко О.О. було роз’яснено про неприпустимість проведення будь-яких будівельних робіт без відповідного дозволу.
Тобто, адміністрацією Центрального району було вжито всіх необхідних заходів згідно наданих повноважень.

Додатковим обстеженням 13.09.11 працівниками адміністрації району встановлено, що на місті господарчої будівлі гр. Ніколенко О.О. все ж таки збудував споруду. З наданих пояснень гр. Ніколенко О.О. з даного приводу з’ясовано, що він самовільно провів реконструкцію господарчої будівлі. Державною інспекцією архітектурно-будівельного контролю в Миколаївській області роботи за даною адресою були припинені, складено відповідний протокол та надано припис про зупинення будівельних робіт згідно зі ст. 38 Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності». У відповідності з вищезазначеною статтею, в разі якщо особа в установлений строк добровільно не виконає вимоги, встановлені у приписі, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю подає позов до суду про знесення самочинно збудованого об’єкта та компенсацію витрат, пов’язаних з таким знесенням.

Замовником робіт із знесення об’єкта є інспекція державного архітектурно-будівельного контролю.

О.В. КОСЬЯНОВ, перший заступник голови адміністрації Центрального району».

***

Таким чином, чиновники із адміністрації Центрального району вважають, що ними буцімто «вжито всіх необхідних заходів згідно наданих повноважень». Виходить, вони не лише сліпі (бо цілий місяць, аж до появи публікації в «РП», не помічали незаконного будівництва), а й глухі – до потреб та запитів простих миколаївців (Валентина Савинець неодноразово зверталася до адміністрації з вимогою зупинити незаконні дії сусіда)? Добре, що хоч прочитали та зреагували на публікацію в обласній газеті.

Тож на правах посередника між мешканцями району та службовцями зазначеної адміністрації, повідомлю для «слуг народу» ще одну новину: вже після 13.09.11, коли відбулося «додаткове обстеження», на незаконній споруді були здійснені й інші будівельні роботи, зокрема штукатурення стін.

Редакція ж продовжує уважно стежити за проблемою – аж до її повного розв’язання на засадах законності та відкритості.

Сообщение:

*

НОВОСТИ