І зберегли історію, і порадували міліціонерів

Новости

  3 Сен , 2011

Визначною подією 31 серпня стало урочисте відкриття адміністративної будівлі Управління інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС України в Миколаївській області. Цей об’єкт становить для нашого міста велику архітектурну цінність, адже він був збудований ще наприкінці ХІХ століття. Після тривалої реставрації, яка розпочалася у листопаді минулого року, будівля нарешті здобула нове життя. Усього на її відновлення було витрачено близько 3 млн. грн. Відтепер більше п’ятдесяти працівників управління матимуть змогу в комфортних умовах забезпечувати населення необхідною інформацією. У компетенцію даного підрозділу також входить облік кримінальних справ, надання різноманітних довідок, збирання секретних матеріалів.

На свято завітали голова обласної ради Ігор Дятлов (на 1-му знімку), заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Рукоманов, перший заступник міського голови Юрій Андрієнко, начальник УМВС України в Миколаївській області Михайло Слєпаньов, начальник УСБУ в Миколаївській області генерал-майор Микола Бобров. Вони від щирого серця привітали правоохоронців та побажали їм ніколи не зупинятися на досягнутому. А протоієрей Ігор Голуб здійснив ритуал освячення відреставрованої будівлі.

Люди, які брали активну участь у реконструкції будівлі, були нагороджені «Знаком пошани УМВС України в Миколаївській області». Серед них – директор ТОВ «Жилремстрой-Нико» Олександр Федирчик та начальник відділу капітального будівництва УМВС України в Миколаївській області Микола Коваль. А начальник управління інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС України в Миколаївській області, полковник міліції Валентина Гнатовська на знак подяки за створення достойних умов для роботи вручила Михайлу Слєпаньову символічний ключ доступу до всіх вхідних дверей та інформаційних мереж (на 2-му знімку). Той, у свою чергу, пообіцяв і надалі працювати над покращенням матеріально-технічної бази та створенням усіх необхідних умов для своїх працівників.

Анна НІКУЛІНА
Фото Євгена ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ