Ключі від міста – у надійних руках

Новости, Общество

  20 Сен , 2011

Ключі від міста Нової Одеси на минулих виборах городяни довірили молодому та енергійному керівникові – Олександру Петровичу ПОЛЯКОВУ (на 1-му знімку). За досить короткий проміжок часу було зроблено чимало добрих справ, тож прибузьке містечко змінюється у кращий бік буквально на очах. Отже, слово О.П. Полякову:

– Свою діяльність я здійснюю у тісній, конструктивній співпраці із депутатами міської ради, районною держадміністрацією та районною радою. Бюджет міста обмежений, і радує, що і голова райдержадміністрації Микола Заболотний, і голова районної ради Олександр Делікатний завжди підтримують міську громаду у вирішенні найболючіших проблем районного центру.

Так було і під час подолання наслідків природно-техногенної катастрофи, що сталася в Новій Одесі ще 2007 року, коли при підтопленні будинків постраждало майно багатьох городян, чимало родин були виселені в інші будинки. У 2009-2010 роках роботи з укріплення русла балки Ніршиної здійснювало Первомайська ПМК-226, а наразі на будівництві комплексу гідротехнічних споруд для захисту земель від підтоплення трудяться спеціалісти ТОВ «ВІК-технології» (керівник – О.В. Жак). Уже освоєно близько 3,5 мільйона гривень: вимощено дно балки з метою відновлення пропускної спроможності, укріплені береги тощо. За кілька місяців об’єкт буде повністю готовий.

Зауважу, що вже під час будівництва у його проект вносяться зміни на прохання городян, які живуть у районі будівництва. Зокрема робляться водовідвідні лотки – з тим, аби вода з навколишніх вулиць стікала у балку Ніршину.

За взаємодії з районними структурами було здійснено ремонт багатьох доріг Нової Одеси. Так, нещодавно капітально полагоджено один кілометр автодороги по вулиці Шкільній у районі Центральної районної лікарні. 636 тисяч гривень на ці цілі надійшли з області, а проект та експертизу будівництва ми зробили за кошти міського бюджету. У планах на 2012 рік – продовження ремонту доріг на вулицях Петрівського, Лесі Українки, Лермонтова, Чапаєва.

Допоміг район і щодо ремонту міського Будинку культури. Завдяки консолідації коштів з різних джерел, у тому числі Фонду охорони навколишнього природного середовища, в зазначеній будівлі набули сучасного вигляду хол, музей, адмінприміщення.

Понад 30 років у місті не вирішувалася проблема ремонту каналізаційних мереж. Та в цьому році був відремонтований каналізаційний колектор по вулиці Маслозаводській і збудовано новий колектор на вулиці Романчука. Тож нарешті люди, а це більше 200 мешканців трьох п’ятиповерхівок, і в переносному, і в прямому сенсі слова змогли вдихнути повітря на повні груди.

Незабаром, 25 вересня, урочисто відзначатимемо чергову річницю нашого улюбленого міста. Гадаю, мені і моїй команді є про що звітувати перед громадянами. Користуючись нагодою, хотів би висловити щиру подяку голові райдержадміністрації Миколі Миколайовичу Заболотному і голові районної ради Олександру Михайловичу Делікатному за значний внесок у соціально-економічний розвиток міста Нова Одеса. І всіх зі святом, що наближається!

Підготував Андрій ТЮРІН
НА 2-му ЗНІМКУ: балка Ніршина вже не становить загрози.

Сообщение:

*

НОВОСТИ