Ноутбуки – знедоленим дітям

Новости, Общество

  17 Сен , 2011

Напередодні навчального року Миколаївський обласний благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим отримав з Росії від Некомерційного благодійного фонду розвитку науки та культури «Вольное дело» гуманітарний вантаж в складі 1055 портативних ноутбуків для загальноосвітніх шкіл Жовтневого району в рамках реалізації проекту «Комп’ютер для школяра» Миколаївського глиноземного заводу.

14 шкіл Жовтневщини для учнів 1-4 класів отримали ці портативні ноутбуки, в яких уже встановлені навчальні програми початкових класів.
Згідно з домовленістю із МБФ «Центр соціальних програм» два ноутбуки були розподілені нашому Фонду для дітей-інвалідів, які за станом здоров’я не можуть відвідувати школу і навчаються дома.

За рекомендацією управління освіти місьвиконкому ноутбуки були вручені головою правління, президентом Фонду А.Г. Пугаченком учням першого класу – Дар’ї Гарматюк (школа №34) та Єлизаветі Смирній (школа №46).

Вручаючи ноутбуки цим двом чудовим дівчинкам, президент Фонду поздоровив Дар’ю та Єлизавету з початком навчального року, вручив квіти, побажав успіхів у навчанні і висловив надію, що подаровані комп’ютери сприятимуть успіхам в освоєнні навчальних програм.

Батьки Дар’ї та Єлизавети щиро подякували колективу Миколаївського глиноземного заводу, Центру соціальних програм та Фонду за здійснення мрій їх діточок і запевнили, що допоможуть їм в освоєнні ноутбуків.
Приємно було бачити радість в очах цих милих та щасливих дітей, котрі знедолені природою.

Перший крок у цій благородній справі зроблено. Сподіваємось, що проект «Комп’ютер для школяра» буде продовжено і настане час, коли у кожного школяра буде свій власний ноутбук.

Т.С. МАГДІНА, референт Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим

НА ЗНІМКАХ: Даша Гарматюк і Ліза Смирна з такими необхідними подарунками.

Сообщение:

*

НОВОСТИ