Новини з регіонів. Березанський район

Новости

  1 Сен , 2011

Заслужене звання знайшло свою героїню

Нещодавно голова Березанської райдержадміністрації Сергій Корчевський вручив свідоцтво про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці села Василівка Євгенії Михайлівні Кметик. Вона зростила та виховала п’ятьох дітей. У свої вісімдесят вона має одинадцять онуків та шість правнуків.


Уродженка Тернопільщини пережила німецький полон, хвороби та голод. Повернувшись після Великої Вітчизняної війни додому, застала розруху і сплюндровану батьківську хату, тому 1952 року переїхала до Березанського району. Оселилася у селі Василівка, де пропрацювала усі трудові роки в місцевому колгоспі, тут вийшла заміж і народила п’ятеро дітей, які в майбутньому подарували Євгенії Михайлівні сімнадцять найбільших радостей її життя.

Відпочили з користю

Цього року обдарованих дітей Березанського району гостинно приймало мальовниче село Червона Українка, яке розкинулося на схилах Тилігульського лиману. Тут, на базі місцевої школи, діяла літня оздоровча школа «Еврика» для талановитих та здібних розумників і розумниць. До складу найкращих увійшли 29 учнів, які є лідерами у своїх класах, школах, гуртках.
Кожен день у літній школі був присвячений певній професії. Саме у так званий «День преси» до дітлахів завітав голова райдержадміністрації Сергій Корчевський.

Під час невеликої прес-конференції, завдяки якій юні лідери мали змогу відчути себе у журналістському амплуа, вони поцікавилися у керівника району можливістю створення дитячої газети, питаннями довкілля та створення природоохоронних програм.


Наприкінці зустрічі Сергія Миколайовича очікував невеликий сюрприз. Віктор Дяченко від імені усіх лідерів учнівства привітав його з днем народження, відсвяткованим нещодавно, і подарував символічний виноградний кущ, виготовлений із бісеру. Наостанок голова райдержадміністрації подякував юним обдарованням за теплий прийом, побажав творчих злетів та успішного подолання усіх життєвих труднощів.

Підготувала Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ