Новини з регіонів. Кривоозерський район

Новости

  8 Сен , 2011

Новий храм освіти

Однією з головних подій вересня на Кривоозерщині, безумовно, стало відкриття у селі Леніне навчально-виховного комплексу. Його створено на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Цю ініціативу голови райдержадміністрації Павла Бузінського було одностайно підтримано сільською та районною громадами. Як повідомляє районна газета «Кривоозерщина», задля створення належних умов для виховання та навчання у закладі нового типу депутати сільської ради виділили 40 тисяч грн., а ще 203 тисячі грн. надійшло з районного бюджету. Відгукнулися і благодійники – керівники ФГ «Оберіг-ЛТД» П.З. Ніжікіойський та Ф.Й. Сорока, приватний підприємець П.П. Сінчук, чия будівельна бригада у стислі строки здійснила якісний ремонт будівлі та внутрішніх приміщень.

На свято 1 Вересня дітлахи отримали й такі завжди бажані для них подарунки – іграшки від керівника району П.Г. Бузінського та телевізор від депутата обласної ради О.М. Зубка та районної організації Партії регіонів.

Як запевнив Павло Бузінський, влада й надалі приділятиме максимальну увагу збереженню та розвитку сільських навчальних закладів.

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ