Новини з регіонів. м. Вознесенськ

Новости

  29 Сен , 2011

Запроваджуючи соціальні проекти

Нещодавно в місті Вознесенську відбувся семінар-тренінг «Управління проектами». На ньому були присутні представники шести громадських організацій міста, трьох благодійних фондів, одного ОСББ, чотирьох ініціативних груп, Будинку культури, трьох шкіл міста, трьох бібліотек і місцевого центру дитячої творчості.

Цього дня розпочалася робота з підготовки соціальних проектів у таких напрямках: відкриття на базі бібліотек інформаційних центрів «Ресурсозбереження та енергоефективність», створення органу самоорганізації населення у віддаленому районі міста та центру раннього дитячого розвитку, організація навчання осіб похилого віку основам користування Інтернетом, групових занять для осіб з хворобами хребта, започаткування школи відповідального материнства, центру здорового способу життя, служби соціального таксі для інвалідів, попередження наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління.

Цей захід став другим кроком у підготовці «Виставки соціальних проектів та послуг «Перспектива», яка має на меті привернути увагу громадськості, місцевої влади та представників бізнесу до проблем функціонування закладів культури та можливості надання на їх базі нових соціальних та інформаційних послуг.

Підготувала Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ