Новини з регіонів. Новобузький район

Новости

  15 Сен , 2011

Радіють і дорослі, і малі

Цієї події жителі с. Загальна Користь чекали з червня минулого року. Саме в перший день літа 2010 року в селі перестав працювати дитячий садок. У приміщенні, яке знаходилось в аварійному стані, небезпечно було перебувати, особливо малечі. Тому й закрили його, щоб зробити капітальний ремонт та створити комфортні умови для маленьких відвідувачів.

Для проведення ремонтних робіт із міського бюджету виділили 201 тисячу гривень, і будівельна бригада приватного підприємця О.В. Клименко взялась до справи. Також до неї долучилися батьки, працівники дитячого садка. Усі гуртом наближали день відкриття закладу.

І ось перед початком нового навчального року до невпізнанно оновленого приміщення дитячого садка завітали почесні гості: голова районної ради В.Г. Терзієва, заступник голови райдержадміністрації В.Я. Остапенко, міський голова В.І. Ночовський, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №1 Н.М. Ліфантьєва, депутати міської ради С.В. Шашкеєва та О. Коломійченко, приватний підприємець О.В. Клименко. Не обійшлось і без подарунків: від міської ради заклад отримав електроплиту та морозильну камеру, С.В. Шашкеєвої – два комплекти посуду, Н.М. Ліфантьєвої та О. Коломійченко – іграшки.

У Загальній Користі мешкає 21 дитина віком до 6 років. У цьому році дитсадок відвідуватиме 16 малят. Тепер батьки переконані, що разом із завідувачем А.А. Прадун та всім колективом їх діти почуватимуться щасливими, матимуть можливість рости, мужніти та гармонійно розвиватись.

«Калинка» причепурилась

Нещодавно помітно оновився Новобузький дитячий навчальний заклад «Калинка». Тут було відремонтовано дах, замінено всі вікна, прокладено нову центральну доріжку, проведено ремонт стін, цоколя та вимощення, облаштовано внутрішній туалет, підключено холодну та гарячу воду. Загальна вартість робіт становила 127 тис. грн., що були виділені з міського бюджету. Тепер у «Калинці» створено належні умови для комфортного перебування малечі. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям міської ради та колективу дитсадка.

У містечку «Країна Чудес» також сталися приємні зміни. Тут для дітей та підлітків установили нові тренажери. На цю справу з міського бюджету виділено 45 тис. грн. Тепер юні новобужани мають можливість весело проводити свій вільний час та займатися спортом.

Підготували Анна НІКУЛІНА та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ