Новини з регіонів. Первомайський район

Новости

  15 Сен , 2011

Спорт єднає покоління

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту на центральному стадіоні Первомайська відбулися урочисті збори спортивного активу міста «Спорт єднає покоління».

У рамках проведення заходу відбулося нагородження переможців загальноміських спартакіад серед учнівської і студентської молоді, відзначення грошовими преміями кращих учителів загальноосвітніх шкіл, викладачів вищих навчальних закладів та кращих спортивних діячів.


До уваги присутніх були представлені показові виступи спортивних клубів міста, організовано змагання з шашок та проведено товариську зустріч з футболу між ветеранами СК «Первомайськ» та СК «Новомиколаївка» (Одеська область). З рахунком 5:2 перемогли первомайські футболісти.

Первомайське джерельце

З метою сприяння розвитку національної культури шляхом підтримки дитячої творчості, пошуку юних талантів та підтримки їх у подальшому творчому становленні та організації змістовного дозвілля дітей і молоді нещодавно в місті Первомайську пройшов конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце».

Учасники конкурсу змагалися в трьох номінаціях: «Вокал», «Розмовний жанр» та «Хореографія». Всього взяли участь у І категорії (6-10 років) 12 виконавців та шість колективів, в ІІ категорії (11-14 років) – вісім виконавців та два колективи, в ІІІ категорії (15-16 років) – три виконавці.

Як підсумок, у міському парку культури та відпочинку ім. Г. Петровського відбувся гала-концерт переможців. Лауреатів та учасників конкурсу з перемогою привітала міський голова Л. Дромашко та вручила від виконавчого комітету міської ради грамоти і подарунки.

Традиційно учасників конкурсу відзначили подарунками і представники міської організації Партії регіонів.

Підготували Анна НІКУЛІНА та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ