Новини з регіонів. Первомайський район

Новости

  29 Сен , 2011

Коли візок – не перешкода

Днями на центральному стадіоні міста Первомайськ відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської міні-спартакіади «Бузькі пороги» для людей з обмеженими фізичними можливостями. У спартакіаді взяли участь близько 60 інвалідів-візочників з Молдови, Білорусі, Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської, Херсонської, Черкаської, Одеської, Житомирської, Київської, Донецької та Миколаївської областей.

Самі змагання традиційно відбувалися у селі Мигія Первомайського району з таких видів спорту: стрільба з гвинтівки, дартс, командна естафета з елементами туризму. Звичайно ж, не обійшлося і без своєрідної візитівки Первомайщини – сплавів на катамаранах, які викликали масу вражень та позитивних емоцій в учасників змагань. Святкового настрою присутнім додавали вокальні та хореографічні композиції у виконанні талановитої молоді міста, виступи з «екстремального катання» на візках (своєрідного паркуру, який презентували гості з Києва), а також виставка-продаж виробів майстрів народних ремесел «Не перервися нитко традиційної майстерності».

Підбиття підсумків спартакіади, нагородження переможців медалями, кубками, грамотами та цінними подарунками, вручення учасникам спартакіади продуктових наборів, святковий салют та урочисте закриття змагань відбулося на березі річки Південний Буг.

Підготувала Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ