Новини з регіонів. Єланецький район

Новости

  1 Сен , 2011

Свято всього села

21 серпня ще на одній вулиці села Нововасилівка відбувся урочистий пуск газу. Така визначна подія перетворилася на свято всього села. У цей день розділити радість із нововасилівцями завітали почесні гості: заступник голови облдержадміністрації В. Травянко, керівники району А. Добровольський та О. Москаленко, їх заступники В. Богданцев та С. Кравчук, депутат обласної ради від Партії регіонів Р. Данильченко.


Усі вони від щирого серця привітали селян із цією радісною подією, подякували їм за сумлінну працю та побажали, щоб і надалі були нагоди для таких зустрічей, бо, як наголосив В. Травянко, гарні здобутки кожного населеного пункту – це свято для всієї області.

Гості завітали не з порожніми руками: сільській малечі вони подарували іграшки, а людям, які доклали чимало зусиль для газифікації та соціально-економічного розвитку сільської громади, вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради. Серед них – голови газових кооперативів Л. Прохорова і А. Єрпельова, член кооперативу О. Гребенчак та депутат районної ради Ю. Супонєва.


Після цього відбувся урочистий пуск газу. Представники обласної та районної влади запалили блакитний вогник в оселях почесних членів громади: ветерана Великої Вітчизняної війни В.С. Комашка та довгожительки села, ветеранської вдови Н.Ф. Жак.


Цього моменту жителі віддаленої вулиці Набережна чекали майже 20 років. На газифікацію було виділено 16 тис. грн. із районного бюджету, 2 тис. грн. – із сільського, шість сімей отримали кредити на вигідних умовах з обласного Фонду індивідуального житлового будівництва на селі. І результат колективної праці не забарився.

Відзначили єланецьких хліборобів
 
На обласних заходах, присвячених 20-й річниці Незалежності України, Єланеччина була достойно представлена як своїми вагомими здобутками, так і славними трударями-хліборобами. Делегацію єланчан очолювали голова райдержадміністрації А.В. Добровольський та голова районної ради О.М. Москаленко.


Під час підбиття підсумків обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур Подякою голови облдержадміністрації було відзначено керівників успішних єланецьких сільгосппідприємств: Ю.А. Кормишкіна (ВАТ «Правда») за отримання урожайності 63,6 ц/га, В.Ш. Саркісяна (СТОВ «Надія») – 42,9 ц/га. Друге місце серед фермерських господарств області, Почесну грамоту та грошову премію присуджено фермерському господарству «Калинівка-2010» (керівник – А.В. Федянін). Цим господарством організовано та якісно проведено збирання врожаю на площі 200 га, вироблено 1105 тонн зерна при урожайності 55,3 ц/га.

Підготувала Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ