«Перемога»: настрій не переможний

Официально

  13 Сен , 2011

У п’ятницю, 9 вересня, члени постійної комісії обласної ради з питань законності, депутатської діяльності та захисту прав громадян під головування Петра ЗІБРОВА (на знімку) продовжили обговорення питань, що виносяться на розгляд сесії. У засіданні комісії також узяла участь депутат обласної ради Олена СИМОНЕНКО.

Спочатку вони розглянули профільне питання про затвердження обласної Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Миколаївській області на 2011-2015 роки. Першим до присутніх звернувся начальник штабу управління МВСУ в Миколаївській області Артур Войтенко. Він повідомив, що на території Миколаївщини щорічно реєструється приблизно 12 тисяч злочинів та 100 тисяч заяв. За останні два роки відбулося зростання кількості злочинів, пов’язаних із крадіжками, тому що зменшилася мінімальна сума, з якої злочинці притягуються до відповідальності. Торкнувся Артур Вікторович і питання, пов’язаного з матеріально-технічним забезпеченням управління. За його словами, у рамках програми на 2006-2010 роки обласна рада виділила кошти у розмірі 2 млн. 200 тис. грн., на які було куплено 52 автомобілі, а 400 тис. грн. витрачено на засоби зв’язку.

Доповів з даного питання і заступник начальника фінансового відділу управління Служби безпеки України в Миколаївській області Денис Сорокін. Він попросив депутатів у новій програмі підтримати заходи, спрямовані на придбання спецтехніки. Оскільки вона може використовуватися і для потреб Антитерористичного центру, а також і для боротьби з корупцією та організованою злочинністю, управління висуває клопотання врахувати цей факт та внести доповнення до відповідних пунктів програми на 2011-2015 роки.

Із подібним зверненням виступив і заступник начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Миколаївській області Андрій Нестеренко. Зокрема він попросив членів постійної комісії підтримати пункти вищезазначеної програми, пов’язані з профілактикою рецидивної злочинності та навчальними закладами виправної колонії. На сьогодні тут функціонують п’ять шкіл та два ПТУ. З початку року на навчання було зараховано приблизно 850 засуджених.
Профільна комісія рекомендувала внести всі запропоновані доповнення до комплексної програми, доопрацювати її та винести на розгляд сесії.

Під час засідання розглянули депутати і питання про внесення змін до обласної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках. По ньому доповів заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Дячук. У зв’язку з тим, що наша область має високий показник захворюваності на туберкульоз, було прийнято рішення продовжити термін дії даної програми та внести доповнення до фінансового паспорта на 2012 рік. Кошти, передбачені програмою, будуть використані на придбання обладнання для лабораторій (185 тис. грн.), централізованих препаратів для лікування туберкульозу (300 тис. грн.), нарахування надбавки до зарплати для працівників тубдиспансеру, купівлю службового житла (100 тис. грн.), бактерицидних ламп та спецодягу для медперсоналу. Також Юрій Климович повідомив присутнім, що за останні чотири роки спостерігається зниження рівня захворюваності та смертності від туберкульозу. Такого не було ще з 1982 року.

Члени постійної комісії одноголосно підтримали зміни до програми та рекомендували винести їх на розгляд сесії.
Окрім інших питань, внесених до порядку денного, депутати обласної ради розглянули звернення трудового колективу санаторію-профілакторію «Перемога» щодо діяльності керівника цього закладу. За словами Олени Симоненко, після розпаду профспілкових організацій санаторій-профілакторій був викуплений Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Заклад перебував у незадовільному стані, 52 працівники з березня не отримували заробітну плату. Після призначення нового директора та виконувача обов’язків головного лікаря ситуація значно покращилася, заклад за 1,5 місяця майже повністю погасив заборгованість по заробітній платі. Залишилося виплатити лише 48 тис. грн. Проте, незважаючи на це, проти новопризначеного директора санаторію-профілакторію прокуратура порушила кримінальну справу.

Враховуючи все вищезазначене, постійна комісія вирішила направити до офіційного власника колективне звернення із проханням ще раз переглянути питання про своєчасне погашення заборгованості та подальшу передачу санаторію-профілакторію в обласну комунальну власність.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ