Сашко Бортник – чемпіон Європи

Новости

  22 Сен , 2011

З 10 по 21 вересня у болгарському курортному місті Албена проходив юнацький чемпіонат Європи з шахів, у якому взяли участь четверо представників миколаївської школи шахів – Микола та Сашко Бортники, Ірина Федюк і Пен Лі Мін.

Одразу варто зауважити, що дівчата, попри всі зусилля, змогли посісти лише місця у другій десятці. А ось хлопці порадували. Особливо Саша Бортник, який у запеклому протистоянні виборов звання чемпіона Європи. В останньому турі змагань він переміг минулорічного переможця європейської першості іспанця Антона Давида Гуерро.

– Завдяки Інтернету шанувальники шахової гри мали можливість наживо спостерігати за грою Сашка, – розповів директор обласного шахового клубу Руслан Хамзін. – І, думаю, розчарованих не було: гра видалася навпрочуд змістовною та цікавою. А тому медаль вищого гатунку – логічний результат цілеспрямованої роботи Саші Бортника і його тренерів.

На жаль, не опинився серед призерів чемпіонату старший брат Олександра – Микола Бортник. А всі передумови для цього були: доля нагород вирішувалась в останньому турі. Шкода, але Микола зіграв унічию з однолітком із Вірменії і посів четверте місце.

Петро ІЛЬЇН

Сообщение:

*

НОВОСТИ