Свято семенівського футболу

Новости, Спорт

  13 Сен , 2011

Село Семенівка Арбузинського району славиться не тільки своєю благодійною організацією «Семенівський доробут», але й молодими та перспективними спортсменами. Переконатися у цьому мали змогу всі, хто 11 вересня відвідав місцеве Свято футболу, яке відбувалося за підтримки районної організації Партії регіонів. Подія була приурочена до Дня фізичної культури і спорту, що відзначався напередодні.

Цього дня на шкільному стадіоні зібралося чимало людей. Завітали на свято й гості з району та області. Серед них – депутат обласної ради, президент ФК «Семенівка» Олександр Чебан, голова районної державної адміністрації Вадим Калайда, голова районної ради Віктор Захарченко, голова районної федерації футболу Євген Травянко, начальник районного відділу освіти Лариса Ружанська, начальник районного відділу у справах молоді та спорту Петро Пигида. Вони від щирого серця привітали селян з цим чудовим святом та побажали спортсменам нових перемог, а глядачам – незабутніх вражень від футбольної гри.


Празник розпочався з нагородження ветеранів семенівського футболу. Також гравці ФК «Семенівка» отримали бронзові медалі за третє місце в чемпіонаті Арбузинського району.

Після урочистостей перейшли безпосередньо до спортивних поєдинків. Спочатку наймолодші спортсмени змагалися у «Веселих стартах». А потім відбувся футбольний матч на першість Арбузинського району, в якому взяли участь команди-сусіди – «Семенівка» та «Іванівка». Незважаючи на те, що їх сили були рівними, а гра цікавою та напруженою, перемогу здобули господарі стадіону.

Анна НІКУЛІНА
Фото Романа СЕВАСТЬЯНОВА

НА ЗНІМКАХ: футбольна команда «Семенівка»; Олександр Чебан вітає переможців; майбутні спортсмени Семенівки.

Сообщение:

*

НОВОСТИ