Відроджуючи славу «Дружби»

Новости, Экономика

  20 Сен , 2011

Новоодесити, та й мешканці обласного центру, добре пам’ятають чудову фірмову продукцію Новоодеського маслосирзаводу, що її випускали ще за радянських часів. Та за часів незалежності ця слава дещо потьмяніла: у вирі економічних реформ підприємство то істотно знижувало обсяги та якість кінцевої продукції, то взагалі завмирало. Безкінечна зміна власників заводу та «вивісок» супроводжувалася гучними чварами та падінням довіри з боку споживачів.

У 2007 році на підприємство прийшла довгоочікувана стабільність. Новоодеський маслосирзавод влився у дружню родину групи компаній «Терра Фуд». Інвестор, маючи «за плечима» ринки збуту в Україні та за кордоном, сучасні технології і фінансовий ресурс, вдихнув новий імпульс у життя колишнього флагмана промисловості Новоодещини. Було підвищено технологічну та виробничу дисципліну, розширено асортимент продукції.

– Вже з 2008 року, – розповідає директор ТОВ «Молочна компанія «Дружба» Олександр Фесенко, – ми стали щодоби виробляти 8 тонн сиру і сирної продукції та 16 тонн масложирових виробів. Збільшення обсягів продукції відбулося за рахунок існуючих та встановлення нових ліній. На всіх етапах виробничого ланцюжка – від закупівлі молока до відвантаження готової продукції замовникам – здійснюється ретельний контроль за якістю та дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

Завдяки відродженню діяльності заводу постійну роботу та гідну зарплату мають 214 новоодеситів. Середня заробітна плата, до слова, становить 2400 гривень.

Заготівлю молока здійснює власний автопарк підприємства. В умовах жорсткої конкуренції молоковози «Дружби» щодоби привозять у своїх ємностях близько 100 тонн молока. А всі 70 приймальних пунктів підприємства, розташованих у восьми районах Миколаївщини та двох у Кіровоградській області, обладнані холодильниками, що запобігає псуванню сировини.

Годі й казати, що попит на новоодеські сири і сирні продукти, масло та спреди зростає день у день. Нині фірмова продукція під торговими марками «Нова Одеса» та «Укрсирпром» реалізується не лише майже в усіх регіонах України, а й експортується в Грузію, Азербайджан, Вірменію та Молдову.

ТОВ «Молочна компанія «Дружба» цілковито можна назвати соціально відповідальним підприємством. Податки і збори до бюджету сплачуються вчасно і в повному обсязі. Давно забули тут і про затримки із виплатою заробітної плати. Товариство, неначе виправдовуючи свою назву, бере активну участь у житті міста і району, спонсоруючи чимало добрих справ.

А у планах підприємства – багато нових задумок і проектів. Це, зокрема, розгалуження власної мережі фірмової торгівлі по району та області. Ці починання усіляко підтримує районна влада.

Підготував Андрій ТЮРІН

Комментарии:

  1. Виталий Шляпников:

    Хорошее предприятие выпускает хорошую продукцию. Жаль, что ее трудно найти в супермаркетах Николаева.

  2. Оксана:

    Влюбились в масло Солодковершкове Екстра, случайно купили в магазинчике нашего Борисполя. Жаль, что такая хорошая продукция редкость в наше время

Сообщение:

*

НОВОСТИ