Віват кращі люди Миколаївщини!

Новости

  24 Сен , 2011

Обласний конкурс «Людина року Миколаївщини» у регіоні започатковано за ініціативою обласної ради. Його метою є відзначення миколаївців, які досягли високого професіоналізму і значних успіхів у науковій, творчій та державній сферах діяльності, а також зробили значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Миколаївської області. Переможцям присвоюється звання «Людина року Миколаївщини» у 14 номінаціях з врученнямвідзнак та цінних подарунків.

22 вересня голова облдержадміністрації Микола Круглов, перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, Миколаївський міський голова Володимир Чайка, заступники голови облдержадміністрації В’ячеслав Рукоманов, Наталія Іванцова взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців конкурсу «Людина року Миколаївщини», яка відбулася у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії.

Відкриваючи захід, голова облдержадміністрації відзначив, що йому дуже приємно вітати тих, хто звитяжно працює в ім’я процвітання нашого самобутнього краю, в День області, що була утворена саме 22 вересня 74 роки тому.

Конкурс «Людина року Миколаївщини» став гарною можливістю відзначити та висловити шану і повагу людям, які, демонструючи відданість своїй справі, професіоналізм, примножуючи надбання Миколаївщини, роблять вагомий внесок у справу розбудови всієї України.

Докладніше про переможців конкурсу читайте на 2-3-й сторінках.

Влас. інформ.
Фото Віктора ШЕРБИНИ

Сообщение:

*

НОВОСТИ