День районної ради в Григорівці

Новости

  22 Окт , 2011

Працівники апарату Вознесенської районної ради провели День районної ради в Григорівській сільській раді. Голова районної ради І.А. Бурдін, депутат районної ради Р.С. Полянська, керуюча справами виконавчого апарату І.Г. Попович, начальник оргвідділу О.С. Слухай та начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Г. Тімотіна в першу чергу завітали до сільської ради, де поцікавилися, чим живе сьогодні територіальна громада, які проблеми найбільше турбують людей та як виконуються районні програми «Вуличне освітлення» та «Питна вода». Головну ж увагу приділили питанню підготовки до зими, стану заготівлі продуктів та впровадженню енергозберігальних технологій.

Поки І.А. Бурдін та Григорівський сільський голова О.І. Пірта відвідували об’єкти соціальної сфери в Григорівці та Василівці, інші працювали в сільській раді. І.Г. Попович та О.С. Слухай ознайомилися зі станом організаційної, кадрової роботи, веденням діловодства та надали методичну допомогу працівникам апарату сільської ради. С.Г. Тімотіна провела аналіз виконання місцевого бюджету за 9 місяців поточного року. Р.С. Полянська як голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав громадян, торговельного та побутового обслуговування населення цікавилася роботою працівників соцзахисту, служби у справах неповнолітніх, заходами щодо профілактики злочинності та як депутати сільської ради виконують накази виборців.

Підсумки підбивали в сільській раді на розширеному засіданні.
Василівський дитсадок спокійно зустрічає опалювальний сезон. Запаслися вугіллям, привели в порядок дві груби, працює гідрофор. Не бракує малюкам і харчів. Завдяки спонсорським коштам дошкільний заклад не витратив жодної копійки з бюджету на продукти. Тут є й овочі, крупи, борошно, консервація і навіть ціле відро меду. Постійно допомагає дитсадку фермер Звєров. Єдина проблема – відсутність підвалу, через що продфонд необхідно постійно поповнювати.

А ось Василівський сільський клуб та ФАП ще й досі не готові до зими. У ФАПі потребує ремонту розтріскана пічка, яка знаходиться в прийомному кабінеті завідуючої. А поки що приміщення зігріває електричний конвектор. Інші ж кімнати ФАПу, в тому числі жіночий оглядовий кабінет, залишаються холодними. Із палива заготовлені лише дрова.

В одному приміщенні з Григорівською школою розміщується дитячий садочок з групою короткотривалого перебування, який відвідують четверо малят. Зараз тут триває ремонт. Взимку школа й садок опалюватимуться вугіллям. Немає тут проблем і з водопостачанням.
Вислухавши всі зауваження та поради, О.І. Пірта пообіцяв узяти їх до уваги та найближчим часом виправити ситуацію на краще.

Ольга СЕНЧИНА
Вознесенський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ