Дев’ятнадцятий: вирушили!

Новости, Спорт

  25 Окт , 2011

На календарі – золота осінь. Підходять до завершення роботи на ланах та в садах, сільські трудівники підбивають підсумки жнивного року та зазирають у рік прийдешній. Та ніколи спочивати сільським спортсменам. Усього місяць тому відгриміла сільська олімпіада, а на часі – нові старти, нові випробування й, безперечно, нові позитивні емоції та враження. Адже традиційно цієї пори року стартують популярні на селі змагання – Кубок області з футболу серед сільських колективів фізичної культури на приз нашої газети. Цей турнір з 1997 року присвячується світлій пам’яті легендарного репортера тоді ще «Радянського Прибужжя» Миколи Баранова. Котрий, власне, й загинув на бойовому посту – серце журналіста обірвалося одразу по завершенні фінального поєдинку Кубка «РП» 1996 року…

Нинішній розіграш турніру, в якому беруть участь кращі колективи районних ігор, уже дев’ятнадцятий за ліком. Безперечними лідерами за кількістю перемог є футболісти Баштанки та с. Степового Миколаївського району, котрі здіймали почесний трофей над головою аж по п’ять разів. Причому степівчани є чинними володарями кубка. Дві вікторії – в активі сільських спортсменів з Нового Бугу та с. Пересадівки Жовтневого району. По одній перемозі в Кубку «РП» мають футболісти Доманівки, Березанки, с. Щербані Вознесенського району та с. Радсад Миколаївського району.

Правила проведення турніру залишаються незмінними: на кожному етапі, крім фінального, на з’ясування стосунків надається 90 ігрових хвилин, а у випадку рівноваги на табло суперники вдаються до пробиття серії післяматчевих пенальті. І лише у фінальній грі в подібних ситуаціях по закінченні основного часу команди ще додатково грають два тайми по 15 хвилин. Також варто нагадати, що за футбольні колективи мають право виступати лише гравці із пропискою у Миколаївській області (крім міст Миколаєва та Южноукраїнська), та при цьому які протягом сезону грали за одну команду. За цим положенням співорганізатори змагань – крім нас, це обласна організація ФСТ «Колос» – обіцяють стежити особливо ретельно.

Отже, минулих вихідних, матчами 1/8 фіналу, стартував 19-й розіграш Кубка «Рідного Прибужжя» з футболу пам’яті Миколи Баранова. Попри початкову стадію турніру, всі поєдинки пройшли за напрочуд цікавої та безкомпромісної боротьби. Досить сказати, що три зустрічі закінчилися з однаковим рахунком 2:2, і для виявлення переможця арбітри вказали на 11-метрову позначку. У серіях футбольних «булітів» ще раз знайшла підтвердження прописна істина – вдома й стіни допомагають, адже успіх святкували господарі поля. Так, ФК «Дорошівка» (Вознесенський район) здолала опір «Колоса» (Єланецький район), веселинівська «Нива» переграла доманівський «Меліоратор», а ФК «Агрономія», що з однойменного села на Арбузинщині, зіштовхнув з турнірного шляху ФК «Софія» (Первомайський район). Що ж, порадіємо за переможців, але нехай не засмучуються й переможені: вони продемонстрували гарний футбол, а для проходу в наступне коло змагань їм забракло дещиці – спортивної фортуни.

В інших матчах 1/8 фіналу зафіксовані такі результати: ФК «Арсенал» (Очаківський район) – «Колос» (Миколаївський район) 1:3, ФК «Кічула» (Казанківський район) – «Колос» (Новобузький район) 0:2, «Колос» (Баштанський район) – «Колос» (Березнегуватський район) 0:3, ФК «Молодіжний» (Новоодеський район) – «Колос» (Братський район) 3:0, «Колос» (Жовтневий район) – ФК «Новопетрівка» 0:3.

Отже, в 1/4 фіналу Кубка «РП» 29 жовтня зустрінуться: «Колос» (Миколаївський район) – «Нива» (Веселинівський район), ФК «Агрономія» (Арбузинський район) – ФК «Дорошівка» (Вознесенський район), «Колос» (Березнегуватський район) – «Колос» (Новобузький район), ФК «Новопетрівка» – ФК «Молодіжний» (Новоодеський район). Поєдинки пройдуть на полях команд, котрі вказані першими, так вирішив сліпий жереб.

Андрій ТЮРІН

Сообщение:

*

НОВОСТИ