Маємо ще три шкільні автобуси

Новости

  11 Окт , 2011

Ця подія стала можливою завдяки наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про затвердження остаточного розподілу шкільних автобусів і спеціальних шкільних автобусів, у яких обладнано місця для дітей з обмеженими фізичними можливостями на інвалідних візках, які поставляються до відділів освіти районних та міських державних адміністрацій».

Якраз за цими довгожданими автобусами до м. Києва були відряджені представники п’яти областей України, в тому числі три відділи освіти Миколаївської області, а саме: з Березанського, Вознесенського та Снігурівського районів. На зустріч з освітянами прибув міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, який звернувся до них з вітальним словом. Він сказав, що з 2010 року відновлено фінансування Державної програми «Шкільний автобус», проведено процедуру закупівлі шкільних автобусів, за результатами якої визначено переможцем ЗАТ «Бориспільський автозавод» і його 35 автобусів «Еталон» передано закладам освіти України. Міністр особисто вручив ключі від шкільних автобусів представникам відділів освіти України, що надало даній процедурі святковості та впевненості в те, що влада не на словах, а на ділі опікується освітянськими проблемами. Дмитро Табачник запевнив, що уряд дбатиме про те, щоб наше підростаюче покоління мало все необхідне для здобуття якісної освіти і протягом двох років проблема шкільного автобуса має бути вичерпана.

Один з автобусів було направлено до Комісарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де проблема з підвезенням учнів зникла одразу ж. Освітяни області сподіваються, що й інші сільські школи найближчим часом будуть забезпечені новітніми шкільними автобусами.

Йосип Струк

Сообщение:

*

НОВОСТИ