Новини з регіонів. Братський район

Новости

  6 Окт , 2011

ДЕНЬ  НАРОДЖЕННЯ  Є  У  КОЖНОГО…

Першого дня найкрасивішого місяця осені – жовтня – у Братському було свято.
Після обід зібралися братчани, гості на майдані двохсотріччя нашого селища. Зійшлося дуже багато людей поважного віку, молодих, а найбільше – школярів, бо саме цього дня вони представляли небачене до цього для Братського дійство – «Майданс».

На святкову хвилю налаштовувала запальна музика, прекрасна виставка робіт наших улюблених вишивальниць, дитячі атракціони, жвава торгівля.
І ось розпочалося дійство. Свої танцювальні композиції представили навчальні заклади райцентру.

Про глядачів концертної програми організатори свята потурбувалися заздалегідь, установивши лавки, стільці, тому коли на пересувній сцені (її люб’язно надав директор СЗАТ «Добробут», депутат обласної ради О.М. Мезнік) розпочалося святкове привітання від представників влади, всім було зручно і комфортно.

Братчан, гостей, усіх присутніх щиро вітали з 223-ю річницею селища голова райдержадміністрації Т.П. Підборська, голова районної ради Т.М. Фесько, селищний голова Є.І. Кравець. Усі вони горді тим, що саме в Братському такі працьовиті, талановиті люди, які люблять свій край, примножують його здобутки.

Було відзначено грамотами селищної ради педагогічні, учнівські колективи всіх навчальних закладів – за участь у благоустрої та утриманні в належному стані своїх закладів; подяками – за організацію виступів «Майданс», а школярам вручено солодкі призи.

Отримали заслужені відзнаки – грамоти селищної ради – ПТУ-17, дитсадок «Веселка», філія «Райавтодору», колектив управління ПФУ, Братське лісництво, об’єднання співвласників будинку №9 (вул. Зої Космодем’янської); за озеленення та впорядкування селища грамотами нагороджені Р.С. Звєков, керівник агрофірми «Надія» В.П. Палінчак. Переможцем у конкурсі «Двір зразкового порядку» було визнано подружжя Олександра та Наталії Бобріцьких, «Установа зразкового порядку» – Центральна районна лікарня; відзначено за якісне та безперебійне обслуговування населення Братську філію ВАТ «Миколаївобленерго», колектив УЕГГ, КП «Братський водоканал», КП «Братський ринок».

За вагомий внесок у вирішення соціальних проблем селища грамотами відзначені Б.А. Спінчевський, М.І. Грохович, О.В. Олексієнко, І.В. Лазаренко, Г.О. Бистріцька, ПП О.Г. Дарієнко, за прекрасні вишивки – Р.С. Шаблиста, О.Т. Лазарук, Л.В. Гирич, Л.В. Біла, К.Г. Криволенко, А.І. Корх, В.О. Бугайова, В.Ф. Симоненко, Н.І. Угріна.

Було відзначено також переможців конкурсу дитячих малюнків та конкурсу м’яких іграшок, а також організаторів дійства – Будинок творчості та юнацтва, відділ освіти райдержадміністрації – їм вручено подарунки.

Маленькі вихованці дитсадка розчулили присутніх своїм співом та танком і налаштували на гарний настрій. Чудовий концерт для братчан підготували й працівники районного Будинку культури.
Братчани чекали і розіграшу лотереї. Багато цінних і чудових призів цього вечора дісталося щасливчикам, за них пораділи їх друзі.

А свято продовжувалося. Дітлахи від душі награлися на атракціонах, отримали море задоволення від стрибків на батуті, пригощалися солодкою «ватою», батьки купували їм прекрасні кульки, ліхтарики, сувеніри. Місцеві підприємці пропонували шашлики, солодощі, пиво, інші напої, за столиками було приємно і затишно посидіти родиною, з друзями. Для молоді лунала дискотека і бажаючих потанцювати від душі не бракувало.

Свято, як і будь яке інше, все ж завершилося. Про нього залишилися теплі і приємні спогади. Тож до наступного дня народження рідного Братського!

За матеріалами газети «Перемога»

Сообщение:

*

НОВОСТИ