Новини з регіонів. Снігурівський район

Новости

  6 Окт , 2011

СНІГУРІВКА  ПРИЙМАЄ  ВІТАННЯ

Минулої неділі Снігурівка відсвяткувала свій 199-й рік народження. Урочисто і з розмахом, причепурившись, мов гарна молодиця. Повсюди панував піднесений настрій, лунала музика, а в просинь осіннього неба злітали пісні.

Відкрилося свято парадною ходою по головній вулиці міста. Над колонами лунали здравиці на честь рідної Снігурівки, повсюди були яскраві інсталяції з різнобарвних квітів та кольорових повітряних кульок. Все це додавало і жителям, і гостям степового містечка бадьорості та святкового настрою.

О 10-й годині біля районного Будинку культури розпочалася конкурсно-розважальна програма. Щирими оплесками снігурівчани зустріли почесного гостя свята – голову обласної державної адміністрації Миколу Круглова. Він тепло привітав всіх з Днем народження міста на Інгульці, зичив усіляких гараздів, бажав нових успіхів. Та найбільше порадувало присутніх повідомлення про те, що до кінця року до Снігурівки буде підведено газогін високого тиску і запалено факел. Керівник області і сам порадів цій приємній новині, адже доклав особисто для цього багато зусиль – і як губернатор, і як колишній депутат Верховної Ради України.

Але і це ще не всі дарунки. На радість дітворі М.П. Круглов вручив ключі від чудового шкільного автобуса для районної гімназії.
У супроводі військового духового оркестру на головну площу міста вступають юні спортсмени – учасники міжнародного турніру із дзюдо на призи губернатора М.П. Круглова. Біля меморіалу загиблим в роки війни снігурівчанам розпочинається урочисте відкриття турніру, на який прибули юні спортсмени з Москви, Запоріжжя, Дніпропетровська, Кіровограда, Одеси та багатьох інших міст України.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможцям було приємно отримувати нагороди (кубки, медалі, грамоти) з рук самого губернатора, який до всього порадував дітей наборами цукерок.
Поки юні дзюдоїсти з’ясовували стосунки на татамі, цілком зрілі спортсмени вийшли на футбольне поле стадіону «Колос». У день народження міста тут зійшлися у товариському матчі ветеранські команди Снігурівки та смт Велика Олександрівка Херсонської області. Це їх далеко не перша гра, і сивочолі футболісти зустрілися, як давні друзі.

А тим часом місто продовжувало святкувати іменини. Ще зранку на перехрестях вулиць Леніна та Суворова, біля районного Будинку культури виросли на радість дітворі надувні атракціони. Дорослі ж мали змогу придбати різноманітні сувеніри та отримати призи. На запрошення взяти участь у святкуванні 199-ї річниці Снігурівки, розміщене на сайті міста в Інтернеті, несподівано відгукнулось багато підприємців з різних регіонів України. До Снігурівки з чудовими вовняними виробами приїхали аж із Закарпаття.

Ближче до вечора всі потяглися до районного Будинку культури на святковий концерт. Та перед його початком відбулася церемонія відзначення тих, хто зробив вагомий внесок у розвиток та благоустрій міста. Серед них – начальник управління каналами ІЗС О. Братченко, начальник СУВГ Ю. Черенков, директор районного центру зайнятості І. Заприкут, начальник УПСЗН С. Голдун, підприємці М. Дребот, Л. Вишневська, Н. Казмирук, В. Катманова, Г. Слободян, колективи ОСББ «Світанок», «Злагода», «Сузір’я» та «Будівельник». Почесні грамоти та подарунки їм вручив міський голова О. Ларченко. Він також привітав усіх з іменинами Снігурівки.

А потім сценою заволоділи артисти з Миколаєва. Чудові номери подарували глядачам народний ансамбль естрадного танцю «Сюрприз», народний ансамбль естрадного співу «Каприз», народна студія вокалу «Лю-стар», народний ансамбль танцю «Трицвіт» та інші.

За матеріалами газети «Вісті Снігурівщини»
НА ЗНІМКУ: новенький шкільний автобус чекає пасажирів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ