Новини з регіонів. У сяйві сонячних промінчиків

Новости

  11 Окт , 2011

20-річний ювілей Ясногородського дитячого садка «Сонечко» зібрав на святковому подвір’ї багато гостей. Це один з кращих дитячих навчальних закладів у районі. Зараз у дитсадку виховуються 32 дошкільняти.

Іменини навчального закладу стали прекрасною нагодою згадати всіх, хто «Сонечку» віддавав, і віддає свої сили і душу. В першу чергу це, нині покійний, відомий у районі голова колгоспу «Жовтень» М. Шатохін, під керівництвом якого зводився дитсадок. Це шанована людина, «Відмінник освіти України», багаторічна завідуюча Г. Чамата. Це бригади будівельників, кілька поколінь вихователів, медсестер, кухарів дитсадка та багато інших. Усі вони виходили на сцену з чудовими подарунками. До них приєдналися перші випускники дитсадка, школярі. Ясногородський сільський голова Р. Готшалюк за багаторічну сумлінну працю нагородив подяками завідуючу С. Булак, бригадира-будівельника В. Білотіла та подарував садочку сучасне велике килимове покриття. Приємними були вітання і цінний подарунок від депутата обласної ради Т. Демченко. Виступаючи на святі, голова районної ради О. Москаленко та голова РДА А. Добровольський подарували для дітлахів акустичну систему – MP3-програвач та солодощі.

Завідуюча дитячим закладом С. Булак подякувала гостям за виявлену увагу, а також спонсорам, які завжди допомагають «Сонечку»: С. Лень, С. Погорелову, В. Солодуненку, В. Рекубратській, І. Головіну, В. Чаматі, Л. Могилі, Є. Дарієнку, О. Антонюку, С. Сугаю та Р. Дяченку.

Кульмінаційним моментом свята став величезний святковий торт з ювілейними свічками. Він ніби сяяв сонячними промінчиками, як і щасливі посмішки на обличчях дітей.

М. КОТЕЛЕВСЬКА

Сообщение:

*

НОВОСТИ