Освітяни України і Росії обмінюються досвідом

Новости

  11 Окт , 2011

Нещодавно у Москві перебувала делегація освітян України. Зустріч педагогів двох братніх країн відбулася в рамках Дня освіти України в Російській Федерації.

Від Миколаївщини до складу делегації увійшли Валерій Володимирович Мельніченко, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, Ганна Дмитрівна Матвєєва, директор Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи мистецтв і прикладних ремесел, експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», Ірина Михайлівна Бєлова, заступник директора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Василь Михайлович Українець, директор Новоодеського професійного аграрного ліцею, Лариса Вікторівна Щукіна, директор обласного Будинку художньої творчості.

Зустріч проходила в Будинку Уряду Московської області та в освітніх закладах Одинцовського муніципального району. Графік був дуже щільним і насиченим. Відбувся семінар на тему: «Управление региональной системой образования. Обмен опытом». Було багато цікавих виступів, зустрічей, учасники ділилися досвідом роботи, господарі ознайомили своїх українських колег з кращими навчальними закладами Москви і області.


Учасники зустрічі погодилися, що плідна і ефективна взаємодія систем освіти Російської Федерації і України сприятиме забезпеченню якісної, доступної, сучасної освіти в обох країнах на основі міжнародних законів і загальнолюдських принципів. Було також відзначено, що подібні зустрічі варто проводити і надалі.

Йосип Струк

Сообщение:

*

НОВОСТИ