Швидке та якісне будівництво – запорука успіху

Новости, Экономика

  15 Окт , 2011

Уже вкотре ТОВ СП «НІБУЛОН» продовжує дивувати своїми успішними інвестиційними проектами, спрямованими на відродження аграрного сектора України. Окрім різноманітних напрямків діяльності підприємства, особливої уваги заслуговує будівництво сучасних елеваторних комплексів.

На початку вересня один із лідерів аграрного ринку України розпочав будівництво нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур у с. Денихівка Тетіївського району Київської області. З того часу пройшов місяць. Можливо, для когось це досить незначний проміжок часу. Проте не для «НІБУЛОНу». У будівництві даного об’єкта задіяно більше тисячі чоловік із п’ятдесяти підрядних організацій та сучасна техніка, роботи просуваються надзвичайно швидкими темпами, тож уже 1 листопада елеватор буде готовий прийняти на зберігання цьогорічний урожай кукурудзи.

Якраз у розпал будівельних робіт до Денихівки завітали генеральний директор «НІБУЛОНу», Герой України Олексій Вадатурський разом із представниками компанії, голова Тетіївської районної адміністрації Іван Миколюк та його заступники, сільський голова Віталій Самозван. Вони детально ознайомилися із ходом будівництва об’єктів нового елеваторного комплексу та терміном його виконання.

У ході виробничої наради Олексій Опанасович звернувся до керівників будівельних організацій із проханням виконувати свою роботу не лише швидко та якісно, а й дотримуючись чинного законодавства: «Напевно, ви вже знаєте про те, що компанією «НІБУЛОН» та Державною податковою службою України було підписано Меморандум про участь в експерименті по впровадженню горизонтального моніторингу роботи компаній-партнерів. Відтепер усі грошові платежі стануть відкритими. Через нашу компанію податкова служба зможе здійснювати моніторинг аграрної галузі в цілому, всіх постачальників палива та енергетики, засобів захисту рослин, будівельної індустрії та суднобудування України. Тому я переконливо прошу вас поставитися до цього з великою увагою та відповідальністю». Слід зазначити, що підписання даного документа відбувалося за обопільною ініціативою ТОВ СП «НІБУЛОН» та Державної податкової служби, тому що остання надзвичайно зацікавлена у співпраці з лідером вітчизняного аграрного ринку.

Також керівник «НІБУЛОНу» запевнив присутніх у тому, що його компанія та підрядні організації до першого листопада завершать усі будівельні роботи на даному об’єкті: «Для цього ми маємо все необхідне: на кожен вид роботи є окремі підрядники, ми забезпечуємо їх повне фінансування на умовах передоплати. Вони, в свою чергу, пройнялися нашою філософією ведення бізнесу, тому зараз спостерігається конструктивний діалог професіоналів – людей, які прагнуть збудувати довірений їм об’єкт у запланований термін. Крім того, будівництво стовідсотково забезпечене електротехнічним, технологічним, транспортним та зерноочисним обладнанням від кращих світових виробників». Після зведення елеваторного комплексу паралельно з пусконалагоджувальними роботами буде здійснюватися приймання сільгосппродукції.

ТОВ СП «НІБУЛОН» – це не тільки один із лідерів аграрного ринку України, а ще й соціально відповідальна компанія, тому до першого листопада планується ввести в експлуатацію і ряд об’єктів, спрямованих на благоустрій села та школи. Зокрема в Денихівці передбачається будівництво стадіону з футбольним полем, баскетбольним, волейбольним, гандбольним майданчиками, біговою доріжкою, роздягальнями та душовими кабінами, парком відпочинку. Значні зміни очікують і сільську школу. Вже найближчим часом тут з’являться новий комп’ютерний клас та кабінет хімії, оснащені найсучаснішим навчальним обладнанням, буде відремонтовано санвузли, водопровід, паркан та ганок.

«Завдяки фінансовій підтримці «НІБУЛОНу» у двох дитячих садках уже було встановлено металопластикові вікна та двері, нові сучасні котли. Крім того, здійснено ремонт тротуарів та території біля обеліска Слави. Найближчим часом планується облаштувати місцеву амбулаторію та забезпечити освітлення усього села з використанням енергозберігальних технологій. Також на черзі – асфальтування та ямковий ремонт доріг. На реалізацію цих соціальних проектів наше село вже отримало 2 млн. грн. від продажу земельної ділянки, 500 тис. грн. – за умовами угоди «Про соціальне партнерство» та додаткову матеріальну допомогу від ТОВ СП «НІБУЛОН», – повідомив Денихівський сільський голова Віталій Самозван.

Також він поділився своїми враженнями від співпраці з цим потужним сільськогосподарським підприємством: «Мені все до вподоби. Адже кожен день, прийшовши на будівництво, я спостерігаю лише позитивні зміни, що відбуваються завдяки застосуванню сучасних технологій та залученню до робіт кваліфікованих працівників. Не приховують щирого здивування і селяни. Якщо ще 3-4 місяці тому люди не вірили, що за такий короткий термін можливо збудувати потужний елеваторний комплекс, то тепер, коли вже завершено приблизно 40% будівництва, вони нарешті переконалися у правдивості даних їм обіцянок. До того ж, ще близько року тому вони їздили на відкриття елеваторів у Полтавській області, а зараз уже до нас приїжджають люди з інших сіл та районів, щоб ознайомитися із ходом будівництва. Тож ми сподіваємося, що після його завершення відвідувачів стане ще більше – будемо спілкуватися, обмінюватися досвідом».

Проте й на цьому не закінчується співпраця «НІБУЛОНу» та Київської області. «Ми вже завершили всі підготовчі роботи, а також отримали необхідні документи та дозволи на початок будівництва річкових терміналів у місті Переяслав-Хмельницький та в селі Стайки. Я думаю, що вже до першого липня наступного року ми введемо обидва об’єкти в експлуатацію, – повідомив Олексій Вадатурський. – Таким чином, «НІБУЛОН» інвестує у Київську область 60 млн. доларів, що складає десяту частину від загальної суми всіх капіталовкладень в аграрний сектор області».

Паралельно з будівництвом об’єкта в с. Денихівка Тетіївського району Київської області відбувається і закладка нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур філії «Тетерів» на території смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області.

Менше ніж за місяць на цій ділянці буде збудовано сучасний комплекс європейського рівня, здатний одночасно зберігати 76,8 тис. тонн зернових та олійних культур. Завдяки ТОВ СП «НІБУЛОН» більше півтори тисячи будівельників із різних куточків України отримали гарантовані робочі місця. А після введення об’єкта в експлуатацію його обслуговуватимуть понад 60 працівників. Нині тут панує ділова атмосфера та зразкова дисципліна, всі будівельні роботи координує сама компанія, яка й виконує роль генерального підрядника. Тож незабаром елеватор стане справжньої окрасою та гордістю усього району.

На сьогодні вже завершено зведення фундаментів для трьох зерносховищ та автомобільних ваг, бетонного покриття, здійснено монтаж водонапірної башти. Будівництво елеватора філії «Тетерів» відбувається ударними темпами з використанням сучасного обладнання.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук, який усіляко підтримував ініціативу компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», спрямовану на будівництво елеватора, під час зустрічі на будівельному майданчику з її генеральним директором Олексієм Вадатурським відверто зізнався: «Я відчув, наскільки важлива для розвитку моєї області та нашої держави в цілому взаємна довіра бізнесу до влади. Це найперша умова для вкладення інвестицій». Також Сергій Миколайович зауважив, що будівництво «НІБУЛОНом» елеваторного комплексу має велике значення для економічного розвитку Житомирщини. Адже цього року на території області було вирощено майже 700 тисяч тонн кукурудзи та 1 млн. 300 тисяч тонн зернових культур, які потребують надійного місця для зберігання. Окрім того, в майбутньому ця компанія планує побудувати тут і м’ясокомбінат, який буде займатися виготовленням лише натуральної продукції.

Великокоровинський селищний голова Лариса Пащенко також у захваті від того, що відбувається: «Відтоді, як у наше селище прийшов «НІБУЛОН», воно ніби ожило: з’явилися нові робочі місця, а відповідно – й надходження до місцевого бюджету. На отримані кошти було збудовано водопровід, замінено дах у дитячому садку та вікна у Будинку культури, виготовлено документацію на освітлення усіх вулиць, а незабаром розпочнеться і ремонт доріг. Завдяки цьому проекту від закриття вдалося врятувати місцеву залізницю. Окрім того, наша школа отримала сертифікати на придбання мультимедійної дошки та металопластикових вікон для актової зали. Неможливо передати словами мої враження від стилю роботи цієї потужної компанії, яка за такий короткий термін досягла значних успіхів у будівництві».

Уже через місяць в Україні з’являться ще два сучасні та потужні елеваторні комплекси з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур. Їх будівництво зможе забезпечити українцям не тільки гарантовані робочі місцями, а й покращити економіку країни та її інвестиційний клімат. І все це завдяки лідеру аграрного ринку – ТОВ СП «НІБУЛОН».

Анна НІКУЛІНА
Фото Кирила АХТИМОВИЧА

НА СНИМКАХ: 1 – голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук і Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський; 2 – будівництво сучасного елеваторного комплексу компанії «НІБУЛОН» у селі Денихівка Київської області; 4 – будівництво елеватора компанії «НІБУЛОН» у смт Великі Коровинці Житомирської області.

Сообщение:

*

НОВОСТИ