Смачний фестиваль у Первомайську!

Новости, Общество

  1 Окт , 2011

Про український борщ та про його смакові якості знають ледь не в усьому світі. Та чи знаємо ми, українці, про цю страву, як вона готується і які особливості має? Це, власне, і вирішив перевірити організатор смачного фестивалю Юрась Красюк. Уже більше двох років фестиваль подорожує по Україні і привертає до себе увагу численних прихильників національної страви. Зовсім недавно варили борщ і на Первомайщині. Причому робили це в доволі оригінальний спосіб. А як саме – читайте прямо зараз.

Про фестиваль борщу у Первомайську заговорили задовго до його початку. Городяни як городяни, а ось команди-учасниці не просто говорили, а наполегливо готувалися до цієї смачної події. До слова мовити, до змагань було запрошено освітян, яких представляла сильна половина великого педагогічного колективу міста, та депутаток міської ради. І ось нарешті прийшов час. Посеред міського парку, просто неба, розвели багаття, встановили столітрові казани, відвели місце для журі, команд та вболівальників – і Юрась оголосив про початок фестивалю…

По боках центральної алеї з’явилися команди, причому обидві на конях. З одного боку чути було, як гомонять між собою козаки-освітяни, а з іншого – доносилися дзвінкі голоси депутаток. Народ у захопленні спостерігав за незвичним дійством та з нетерпінням очікував на початок…

Першими, як і годиться, в’їхали чоловіки, а за ними верхи на конях та ще й у супроводі баяніста – жінки! Ото було галасу серед люду, коли впізнали, що «гнідого» осідлала директорка місцевої гімназії. Гарні, колоритні, в національному вбранні, команди відразу зуміли завоювати симпатію глядачів. А депутатки ще й захопили із собою смажені поросятко та гуску, про горілочку теж не забули. Ну який же то фестиваль без усього цього! Представившись та обмінявшись люб’язностями, команди зайняли свої позиції. Чоловіків стали називати «kum.com», дівчат – «панянками-депутатками». А далі розпочалися справжнісінькі змагання. Юрась оголосив журі, де головувала сама мер міста Людмила Дромашко, надав можливість командам озвучити рецептуру борщу та запросив до «діла»!

В казанах уже весело булькотів окріп із м’ясом, а команди з жартами та примовками почали «чаклувати» над ним, додаючи по черзі приготовані інгредієнти. Хлопці готували класичний український борщ, а дівчата – «Гетьманський» з баклажанами. Довелося добряче потрудитися, аби наситити «черево» столітрового казана. Години три з половиною готували, аж чуби мокрими стали. Бігали, капостили одне одному, змагання на канаті влаштовували. До речі, таки дівчата перемогли! А рецепт простий: один поцілунок – і хлопці добровільно в полон здалися. Отак за веселощами, сміхом та піснями і час збіг. Не помітили, як борщ приготувався. І ось настав момент презентації страви. До освітян долучилася господиня – начальник управління освіти Галина Остапенко, яка, власне, і виконала цю почесну місію. А депутатки презентувалися самі, доводячи, що не лише добру варять кашу із законів та податків, а ще й до борщика мають хист. А далі було слово журі, яке оцінювало не лише за смаковими якостями страву, а й ураховувало технологію приготування, прискіпливо оглядало костюми команд та уважно слухало презентацію. Підбивши підсумки та вказавши на недоліки, врешті-решт журі оголосило свою оцінку. Ото було радощів, коли сказали, що дружба взяла гору! І командам було радісно, і глядачам весело. А останнім ще й ситно, бо двісті літрів борщу розлетілись умить. Лише порожні казани весело «щирилися», а задоволений народ дякував за свято та за смачний борщ! До речі, на фестиваль завітав ще й губернатор Миколаївщини Микола Круглов, який, до слова мовити, уподобав борщ панянок-депутаток.

Ось такий смачний фестиваль пройшов у Первомайську! Колоритне українське свято перевершило всі сподівання городян!
А команди-учасниці наостанок зізналися, що не збираються зупинятися на досягнутому. Кажуть, що готові викликати на змагання обласних «куховарів» та із сусідньої Херсонщини. Підтримала їх і міський голова. Тож чи приймуть «виклик» миколаївці та херсонці – час покаже. А поки первомайці «смакують» події того дня і ще, напевне, довго будуть згадувати фестиваль та дякуватимуть організаторам за рідне, українське і непідробне!

Післямова. Коли вже завершилося свято, ми зустрілися в тісному колі з Юрасем Красюком, який щиро зізнався, що первомайці його вразили гостинністю, талановитістю та оригінальністю. Тож він і надалі готовий співробітничати з творчими людьми Первомайщини. А ми, у свою чергу, вдячні Юрасю за ідею та популяризацію українського борщу і бажаємо, щоб фестиваль побував на різних континентах!

Наталія КЛИМЕНКО
Первомайськ

Сообщение:

*

НОВОСТИ