Священною стежиною пам’яті

Новости

  29 Окт , 2011

Війна жорстоко калічить людські долі, вона безжально відбирає життя у сильних та слабких, дорослих та дітей. У боях за визволення України загинули мільйони наших земляків. Вони віддали своє життя заради світлого майбутнього та мирного неба над нами. Пам’ять про них завжди житиме в серцях українців, а їх подвиги ніколи не зітре час.
 

У п’ятницю, 28 жовтня, відзначили 67-му річницю визволення України від фашистських загарбників. Ця свято було започатковане в 2009 році з метою уславлення героїчного подвигу та жертовності українського народу, а також ушанування пам’яті тих, хто загинув у цій страшній та жорстокій війні за свободу рідної Батьківщини.

За доброю традицією біля меморіального комплексу на честь загону десантників К.Ф. Ольшанського відбулося урочисте покладання квітів, у якому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Катвалюк, депутат обласної ради Олена Симоненко, міський голова Володимир Чайка, секретар міської ради Володимир Коренюгін, голова міської ради ветеранів Іван Лютіков, начальник УМВС України в Миколаївській області Михайло Слєпаньов, ветерани та студенти. Також учасники заходу вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

«Сьогоднішня дата дуже непроста, – наголосив у своєму виступі Геннадій Ніколенко, – адже, з одного боку, ми радіємо, що наша держава стала вільною, а з іншого – ми сумуємо за тими, хто загинув під час військових дій. І хоча з тих пір минуло вже 67 років, ми ще до кінця не оцінили героїчні подвиги наших дідів та прадідів. Але я впевнений, що обов’язково настане час, коли ми зрозуміємо, якою дорогою ціною нам дісталося все те, чим ми зараз так пишаємося». Також Геннадій Борисович від імені голови облдержадміністрації привітав усіх жителів Миколаєва та області з цією знаменною датою та побажав міцного здоров’я, впевненості в завтрашньому дні та мирного неба.

Анна НІКУЛІНА
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

Сообщение:

*

НОВОСТИ