У щасливу країну запрошує Сандорик!

Новости, Общество

  8 Окт , 2011

Декларуючи курс на соціальну відповідальність бізнесу, компанія «Сандора» повсякчас наповнює цю тезу добрими справами. Лише за неповний рік відоме в Україні та далеко за її межами підприємство одній лише Миколаївській сільській раді Жовтневого району надало різної допомоги майже на 200 тисяч гривень. Значну підтримку з боку промислового гіганта отримують місцева школа, дитячий садок, ветеранська організація, сільська рада, окремі мешканці села.

Втім, до минулої середи у депутатському записничку депутата Жовтневої районної ради, адміністративного директора ТОВ «Сандора» Валерія Жукова був невиконаний пункт – установити дитячий ігровий майданчик у селі Миколаївське. Й Валерієві Павловичу кортіло виконати це побажання земляків, а в цьому селі його давно вважають за свого, не тільки тому, що таку пропозицію йому висловила місцева громада, а й тому, що подібні ігрові майданчики останнім часом в обласному центрі стали з’являтися немов гриби після дощу. «А чим наші сільські дітки гірші своїх міських однолітків?» – поставивши сам собі це зовсім не риторичне запитання, депутат почав наполегливо вишукувати шляхи вирішення проблеми. Тим паче, що дитяче населення села стрімко зростає: якщо два роки тому в перший клас пішло 12 учнів, то 2013 року батьки вперше готуватимуть до школи 27 своїх синів та дочок.

Зрештою, ця ситуація знайшла відображення у договорі соціального партнерства між ТОВ «Сандора» і Миколаївською сільською радою, виділено кошти – понад 27 тисяч гривень, й… закипіла робота. Підприємство придбало обладнання та загорожу для дитячого майданчика, а за вирішення всіх інших питань дружно та завзято взялася тамтешня громада на чолі із молодим та ініціативним сільським головою Олександром Барановським. У самісінькому центрі села, якраз поряд із дитячим садочком та школою, було розчищено місце під майбутній ігровий об’єкт, завезено пісочок, встановлено огорожу. Й… ласкаво просимо, найменші мешканці Миколаївського!

Урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика відбулося сонячної, по-літньому теплої середи 5 жовтня. Перед святково вбраною територією місцевої «Казки» зібралося мало не півсела – вихованці дитячого садочка та учні школи, їхні батьки, бабусі, вихователі й, звичайно, улюбленець малечі Сандорик. А радість із сельчанами розділили й почесні гості свята, зокрема депутати Жовтневої районної ради Валерій Жуков, Олександр Бурганенко і Павло Євсєєв, заступник голови райради Микола Тимощук. Вони привітали присутніх зі справжнім святом і запевнили, що незабаром подібні майданчики з’являться й в інших населених пунктах району. Дітки ж, у свою чергу, подарували дорослим чудовий концерт, а Валерієві Жукову ще й вручили власноруч вироблену «Планету «Сандори» – із любов’ю виконаний макет тих добрих справ, які зробила останнім часом компанія. Це – скромний подарунок громади до 16-ліття «Сандори» із побажаннями добра та процвітання.

– Дітки, вам подобається ігровий майданчик?
У відповідь чую багатоголосе «Так!». А ще за мить дітлахи стрімголов мчать у щасливу країну Дитинства, із дзвінким сміхом займаючи гірку та гойдалки. І, звісно ж, ласуючи улюбленими соками «Сандора», які люб’язно надала до свята компанія.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

Жовтневий район
НА ЗНІМКАХ: Валерій Жуков: депутатський наказ виконано!; «запалює» Сандорик; 3-4 – нам весело!

Сообщение:

*

НОВОСТИ