З плеяди кращих у районі агрономів

Новости, Общество

  25 Окт , 2011

Земля Єланецького району знає не одне покоління талановитих, турботливих господарників, які дбали не лише про високі врожаї, а й про здоровий, екологічно безпечний стан грунту. До плеяди найшанованіших і знаніших людей землі – агрономів входить нещодавній ювіляр, житель Нововолодимирівки, ветеран праці Олександр Володимирович Журавльов. 16 жовтня йому виповнилося 90 років!

Усе своє життя Олександр Володимирович присвятив агрономії, працював в управлінні сільського господарства, згодом у колгоспах ім. Леніна, Карла Маркса. Вийшовши на пенсію, не полишав улюбленої справи, й досі проводить експерименти на землі: займається овочівництвом, узимку розсадою, влітку садить картоплю і, взагалі, у своєму житті провів багато різноманітних агрономічних експериментів. Дуже багатьом фермерам, одноосібникам допоміг корисними порадами, своїм глибинним знанням справи. Виїжджаючи в поле, відразу діагностував його стан. Нагороджений орденом «Знак Пошани», багатьма подяками і грамотами. Крім професійної діяльності, жив активним суспільним життям, був депутатом сільради кількох скликань.

У день ювілею заслужену і поважну людину приїхали привітати голова районної ради О. Москаленко, перший заступник голови РДА В. Богданцев,  голова районної ради ветеранів В. Бовнегра, Великосербулівський сільський голова Т. Гавенко і небайдужа людина, яка пропрацювала з Олександром Володимировичем багато років, нині – головний бухгалтер СТОВ «Надія» Т. Зайцева.

Синівське спасибі за любов до землі та подяку за багаторічну сумлінну самовіддану працю на хліборобській ниві, значні заслуги в розвитку сільськогосподарської галузі адресували представники влади розчуленому Олександру Володимировичу, дякували за його фахову допомогу нинішньому поколінню аграріїв. Щоб тепло було взимку, сільська рада подарувала ковдру, а Т. Зайцева від імені господарства вручила грошову премію. Олександр Володимирович згадував своє життя, колег, здобутки в сільському господарстві, а наприкінці зустрічі від усього серця подякував за візит і побажав керівникам успіхів, терпіння, в добробуті тримати рідний район.

Влас. інформ.
Єланецький район

Сообщение:

*

НОВОСТИ