День подяки для невтомних хліборобів

Новости

  22 Ноя , 2011

Єланеччина – хліборобський край, з безкрайніми родючими полями та працьовитими людьми, які зміцнюють економіку та допомагають розвивати соціальну сферу району. Їх досягнення, особливо останніх років, високо оцінені не лише на районному, а й на обласному рівні.

…Прохолодна осінь позолотила дерева, зібраний врожай – у коморах. На календарі визначна дата – День працівників сільського господарства. Цю знакову подію на Єланеччині відзначають традиційно щороку, вшановуючи людей невтомної професії, які зустрічають у полі ранки і працюють до першої зірки, щоб ми з вами були з хлібом та жили в достатку.

Стряхнувши пил і хліборобську втому, аграрії району з’їхалися напередодні свята до Єланця. У ЦКД «Зоря» зібралася велика, дружна єланецька родина, яку запросили на День подяки з театралізованим дійством «Вечорниці у Солохи», чудово підготовленим завідуючою відділом культури РДА В. Слободніченко та працівниками РБК.

Сільські трудівники – це працівники особливої категорії. Коли врожай щедрий, радіє душа хлібороба, а коли неврожай – селянин також не впадає у відчай, знову береться за нелегку працю, щоб закласти надійну основу майбутньому врожаю. В цьому сенс його життя, добробут його сім’ї і громади.

Про це з особливою гордістю говорив у своєму виступі на святі голова РДА Андрій Добровольський, який і сам родом з невеликого села та добре обізнаний з хліборобськими справами. А ще голова РДА підкреслив, що свято назвали Днем подяки невипадково, бо саме завдячуючи допомозі аграріїв, у районі вирішується безліч питань життєдіяльності громади.

Допомога сільгоспвиробників сьогодні відчутна повсюди – у турботі про ветеранів, інвалідів, багатодітних сімей, наповненні продовольчих фондів сільських рад, у ремонті доріг, освітленні вулиць, установленні пам’ятників, оберегів села, в капітальних ремонтах шкіл, дитсадків, харчуванні дітей, підтримці спорту тощо.
Благодійництво – одна з головних рис людини, і саме завдяки цій рисі, яка притаманна нашим аграріям, проведено багато районних заходів та зроблено чимало добрих справ.

Подякувати аграріям за благодійництво у соціальній сфері району, низько вклонитися їм до землі вийшли на сцену керівники – В. Мазепа (ЦРЛ), Т. Ліснічук (УПСЗН), О. Бойчук (ЄРО ВФСТ «Колос»), С. Головань (відділ освіти), В. Слободніченко (відділ культури). Десятки грамот і квітів для найкращих меценатів – Ю. Кормишкіна, С. Тотоонова, В. Дуднікова, А. Красновського, В. Гуліна, Г. Марголіна, Г. Демченка, В. Росохатого, І. Гавенка, Є. Добрянського, Є. Домарацького та багатьох інших.

До подяк і нагороджень приєдналися і 12 голів селищної та сільських рад. Своїх найкращих аграріїв-благодійників, за допомогою яких вирішуються найзлободенніші питання громади, вони відзначили грамотами і подяками. А ще для них звучали найкращі пісні у виконанні гурту «Шлягер», народного хору «Калинонька», солістів Н. Саркісян, О. Стефанець, М. Москалюк, І. Клименка.

Сумлінну працю трудівників сільського господарства, їх високий професіоналізм, особистий внесок у досягнення значних виробничих результатів відзначено на святі Почесними грамотами РДА та районної ради, які вручали голова РДА А. Добровольський та голова райради О. Москаленко.

Серед нагороджених – А. Бондарчук, заступник генерального директора ТОВ СГВП «Агро-Флагман», О. Венгер, механізатор ТОВ «Нива-Юг», С. Дубачинський, завідуючий виробничою базою ф/г «Гулін В.А.», Т. Зайцева, головний бухгалтер СТОВ «Надія», К. Кирильчук, тракторист ПП АТД «Гарант», Станіслав та Володимир Михайлишини, майстри виробничого навчання професійного аграрного ліцею, В. Почепа, тракторист ТОВ «Новий сад», В. Руденко, тракторист СТОВ «Агро-Темп», І. Солтан, тракторист ф/г «Гавенко І.В.», О. Саркісян, голова ф/г «Алекс», та багато інших. За сумлінне навчання, успішне оволодіння професією тракториста Почесною грамотою нагороджено О. Трегуба, учня Єланецького ПАЛ.

За особистий внесок у розвиток нашого району на святі відзначили голову РДА А. Добровольського, а також привітали його з обранням старостою голів райдержадміністрацій області. Як зазначив у вітальному слові голова райради О. Москаленко: «Андрій Васильович є у районі не лише представником Президента України, а ще й обраним депутатом від народу, який докладає чимало зусиль по виконанню наказів виборців та розбудові Єланецького району».
Цього ж дня на центральній площі селища відбувся передсвятковий ярмарок, де єланчани мали змогу купити найрізноманітнішу продукцію від сільгосптоваровиробників.

Юрій ЛАТІЙ
Єланецький район
Фото автора
НА ЗНІМКУ: вітання від Андрія Добровольського.

Сообщение:

*

НОВОСТИ