Найкращі заслуговують на повагу

Новости

  24 Ноя , 2011

Культура – це духовне надбання окремої громади та людства в цілому, той острівець добра, людяності та щирості, який вселяє надію та віру в краще майбуття, допомагає долати різноманітні життєві труднощі.
На території Миколаївської області діє понад тисяча закладів культури, в яких працює близько чотирьох тисяч осіб. Серед них – музиканти, художники, актори, керівники, викладачі аматорських та професійних колективів, майстри народної творчості, музейні та бібліотечні працівники. Тобто всі ті, хто щодня дарує нам позитивні емоції та гарний настрій, зігріває наші душі теплом.

З метою відзначення їх творчої та трудової діяльності в 2010 році Миколаївською облдержадміністрацією та обласною радою була започаткована щорічна обласна премія кращим працівникам у галузі культури. Цього року до нагородження були представлені 50 кращих культармійців у 15-ти номінаціях. 22 листопада в приміщенні облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія, під час якої вони були нагороджені грошовими преміями та дипломами.

Першим із привітальним словом до номінантів звернувся голова облдержадміністрації Микола Круглов. У першу чергу, він побажав їм міцного здоров’я, подальших успіхів у роботі та зауважив, що без працівників культури наше життя було б нецікавим та одноманітним, тому головне завдання влади – створити всі необхідні умови для того, щоб кожна людина змогла розкрити свої творчі здібності.

Приєднався до поздоровлень і перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко. Він нагадав, що рішення про започаткування даної премії було прийняте ще в 2008 році, проте воно почало виконуватися лише рік тому. Також Володимир Валентинович наголосив, що творча діяльність працівників культури надзвичайно цінна та актуальна, адже вона допомагає нам залишатися людяними.

Керівник обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Прибужжя» Валентина Кривцова, яка ввійшла до числа цьогорічних номінантів, подякувала представникам влади та членам конкурсного комітету за отримання премії. «Для нашого колективу це не просто премія, а й значна підтримка, визнання та впевненість у тому, що ми йдемо вірним шляхом».

Анна НІКУЛІНА
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

НА ЗНІМКАХ: від облради вітає Володимир Пащенко; Валентина Кривцова; від облдержадміністрації нагороди вручив Микола Круглов.

Сообщение:

*

НОВОСТИ