Осінні акварелі Новомар’ївки

Новости, Общество

  1 Ноя , 2011

Бачить Господь, свідками тому люди – Новомар’ївка – одне з найкращих сіл в Україні. Гості звідусіль дивуються цій красі, ошатності, стрункості, що відкривається обабіч асфальтової вулиці, де котеджі і суто українські хати, все милує око, радує за селян, котрі живуть, працюють у цьому поселенні.
Голова районної ради Т.М. Фесько зворушливо звернулася до селян, своїх земляків, чемно вітала їх із Днем села, де переважна більшість народилися і зросли, дістали путівку в життя, виховують своїх дітей.

Гарне село, умови створені для всіх – у місцевій сільській школі навчається 200 учнів, є робота усім людям, збережена інфраструктура і за це щира подяка натхненнику добрих справ, людині щедрої душі і хліборобського таланту, депутату обласної ради, голові ССПП «Куйбишева» Олександру Олексійовичу Казаріну.

Тамара Миколаївна вручила медаль вчителю біології Новомар’ївської ЗОШ І-ІІІ ст., депутату сільської ради Оксані Анатоліївні Несенко за вдалий виступ на обласних змаганнях депутатів усіх рівнів, де вона посіла ІІІ місце з настільного тенісу.

Вітальне слово мовив заступник голови райдержадміністрації А.М. Бунько, йому приємно, що у цьому селі є «…і ставок, і млинок», а нещодавно посадили і чудовий виноград, аби люди все мали, жили заможно та радісно, їх дітки підростали і залишилися на своїй землі, щоби зробити її ще кращою, а поля – більш врожайними.
А над усім цим – пісня, посмішки селян, їх гаряча підтримка аматорам сцени.

Оплесками зустріли учасники цього святкового дійства Олександра Олексійовича Казаріна, котрий привітав усіх зі святом, подякував за працю, відданість хліборобській справі. Розповів сільський керманич про останні досягнення у полі, модернізацію виробництва, без чого не можливі на рівні часу життя перспектива та розвиток. Протягом останнього року чимало сталося приємних подій, стимульованих саме працею людей. Спілка посіла І місце в районі згідно з результатами літніх жнив, валовий збір зернової групи – ранніх зернових із гречкою – 11700 тонн, завезено до комори 3000 тонн соняшнику. Мрія Олександра Казаріна, якою він жив ще з молодих років: аби селяни жили в достатку і не працювали так важко на своїй землі, очевидно, здійснилася. Задля того лиш протягом року придбали в додаток до наявної модерної техніки – дві сівалки Грім-плей, обприскувач Metal for, два розкидачі добрив, здатних протягом світлового дня обробляти 300 га ріллі кожен; третій комбайн Нью Холанд – 8390, більш потужний за наявних, також третій комбайн lexion, а ще КамАз із причепом.

Олександр Олексійович висловив упевненість: якщо залишиться сталий колектив із 700 пайовиків і хазяйнуватимуть надалі на близько 5000 га землі, процвітатиме спілка, молодітиме село.
Голова спілки вручив грамоти райдержадміністрації, а також грошові подарунки кращим працівникам – механізаторам М.М. Кириленку, А.М. Говші, О.М. Чорбі, а взагалі нагороджені усі трудівники, керівники підрозділів, спеціалісти.

Молодий сільський голова Олександр Вікторович Гридін дякував долі, котра усіх працьовитих і добрих людей звела в єдиний колектив.
Олександр Олексійович та Олександр Вікторович вручили медалі «Мати-героїня» Ользі Олександрівні Стреміловій та Світлані Іванівні Москаленко, побажали їм та їхнім дітям і онукам здоров’я і щастя.

Продовжувалося цікаве і веселе свято, відзначалися ветерани, подружні пари, котрим нинішнього року виповнилися ювілейні дати спільного у добрі та мирі життя.
Веселі ігри, конкурси, призи. А на довершення свята така очікувана безпрограшна лотерея.

Готувалися смачні шашлики на димку…
…А вже у понеділок механізатори працювали на сходах озимини, здобрювали молоду пшеничку. Хай міцніє, зростає на радість добрим людям.

Віктор ДІДИК
Братський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ