Парк облаштували. Тепер – візьмуться за смітник?..

Новости

  15 Ноя , 2011

У номері «РП» від 13 жовтня ц. р., у статті «Парк байдужості», йшлося про те, як у с. Центральному Снігурівського району було занедбано молодий парк, який два роки тому висадили депутати обласної та Снігурівської районної рад, мешканці селища.

Минулої суботи, а саме 12 листопада, знову побував у редакційних справах у Центральному. Різницю, як-то кажуть, помітно неозброєним оком. Зелена зона повністю очищена від бур’янів, а молоді дерева – обкопані. Словом, Центральний сільський голова Анатолій П’яник, якому в згаданій публікації «дісталося на горіхи», критику сприйняв правильно, негайно взявшись за облаштування паркової зони в центрі селища. Більше того: лабузиння викошене й на земельній ділянці, що простигається за будівлею самої сільради – попри те, що я про цей факт у газеті не писав (утім, відповідні знімки є в фотоархіві редакції).

До позитивних зрушень призвела самовіддана праця працівників апарату сільської ради, котрі протягом декількох суботників наводили лад у населеному пункті.

Водночас звертаємо увагу шанованого Анатолія Івановича ще на одне неподобство. На околиці с. Центрального, якраз на місці колишнього горішника, я побачив стихійний смітник. На території декількох гектарів, серед бур’янів, хаотично розкиданий будівельний та побутовий мотлох, купи звезеного опалого листя, інший непотріб тощо. Супроводжуючи це повідомлення відповідними фотознімками, чекаємо на дієву реакцію керманича місцевої громади. Гадаємо, що добрі справи не забаряться, адже у пана П’яника, як бачимо із наведеного вище прикладу, слова із ділами не розходяться.

Андрій ТЮРІН
Снігурівський район

Фото автора

НА ЗНІМКАХ: 1-2 – парк місяць тому …і сьогодні; 3 – смітник на околиці с. Центрального.

Комментарии:

  1. Селянин:

    Надо не за “смитник” браться, а за сельського голову!

Сообщение:

*

НОВОСТИ