Пора вирішальних матчів

8 Ноя , 2011

У суботу на стадіони Нового Буга та с. Степове Миколаївського району завітало справжнє свято. Тут відбулися півфінальні поєдинки на Кубок «Рідного Прибужжя» з футболу пам’яті репортера Миколи Баранова.
У Новому Бузі на центральній арені району зібралося з півтисячі вболівальників! Завітали сюди, аби підтримати своїх земляків у протистоянні з ФК «Новопетрівка» (Снігурівський район), і перші особи Новобужжя – голова райдержадміністрації Віктор Сербін і голова районної ради Валентина Терзієва. І глядачі не помилилися у своїх сподіваннях, ставши свідками напруженого, справді кубкового та драматичного за своїм «сценарієм» матчу. Адже першими відкрили рахунок гості, котрі, нагадаю, є фіналістами минулорічного розіграшу. В середині першого тайму влучним ударом відзначився улюбленець новопетрівської торсиди Ігор Бринза. Проте «дубль» Римчука (наприкінці першого тайму та в середині другої половини) дозволив команді с. Кам’янка вирватися вперед.

Пристрасті розжарилися, й на 84-й хвилині арбітр зустрічі Володимир Євгенов з Нової Одеси був змушений покарати за грубу гру гравця «Новопетрівки» Колясу, вилучивши того з поля. А ще за хвилину господарі зняли всі питання щодо переможця – вигравши з рахунком 3:1, команда с. Кам’янки вийшла до фіналу-2011.

Не менш напружено розгорталися події й у Степовому, де тамтешні футболісти приймали ФК «Агрономія» (Арбузинський район), команду, яка лідирує у своїй районній першості. Гості не знітилися перед п’ятиразовим володарем кубка «РП», давши йому справжній бій. На 16-й хвилині гри Олександр Мамикін з пенальті чітко пробив у нижній кут воріт господарів – 0:1.

І лише після цього «холодного душу» підопічні тренера Сергія Бойченка схаменулися й, увімкнувши максимальні швидкості, повели масований наступ на ворота суперника. Штурм приніс дивіденди на 27-й хвилині гри: Тарас Шрунь після помилки оборонця вискочив на рандеву із голкіпером і невимушено переграв опонента – 1:1. Не встигли агрономійці оговтатися після цієї невдачі, як їх знову засмутили: Маркітан з близької відстані виводить «Колос» уперед – 2:1.

У першій половині зустрічі степівчани мали ще чимало слушних нагод для взяття воріт, але забракло, напевно, удачі, та й виконавчої майстерності також. За таке марнотратство господарі поля були покарані за декілька хвилин до завершення другого тайму: гол Мамикіна вирівняв цифри на табло, й згодом команди вдалися до пробиття серії 11-метрових ударів.

Варто зауважити, що у цій футбольній лотереї степівчани не могли розраховувати на свого основного голкіпера Гащина, який пропускав гру через травму. Та його молодий дублер Сашко Медведєв зіграв вище всіляких похвал, відбивши одразу два удари! А Сергій Бондарюк влучним ударом з позначки підвів риску під цим непростим матчем – 4:3 на користь «Колосу»!

Раділи вболівальники, радів і президент клубу – депутат обласної ради Володимир Погорєлов. Команда у доброму гуморі тепер відправляється захищати честь області на Всеукраїнських сільських спортивних іграх. І саме через відрядження степівської дружини до Івано-Франківщини фінал Кубка «РП» зміщено на один тиждень.
Отже, фінальний поєдинок обласного турніру відбудеться 19 листопада. Про місце проведення та точний час початку матчу ми повідомимо пізніше.