Сесія обласної ради

Официально

  28 Ноя , 2011

Учора в Миколаєві відбулася VII сесія обласної ради шостого скликання, котра пройшла під головуванням керівника обласної ради Ігоря ДЯТЛОВА. Протягом чотирьох годин депутати розглянули близько чотирьох десятків питань, кожне з яких має важливе значення для життя області та її громадян.

Але перед початком засідання присутні виконали приємну місію, привітавши голову Веселинівської райдержадміністрації Олександра Коваля, якому І. Дятлов урочисто вручив відзнаки облдержадміністрації та обласної ради – за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею. Також із ювілейною датою депутати поздоровили свою колегу А.С. Могилевську, а просто із днем народження – О.В. Бєлінського та П.В. Зіброва.

Із задоволенням голова обласної ради вручив букет чудових квітів та подяку обласної ради депутату Радсадівської сільської ради Миколаївського району Ірині Найдич, котра взяла активну участь у спартакіаді серед депутатів рад різного рівня.

Були озвучені й кадрові рокировки, що відбулися у міжсесійний період. Зокрема новим головою ради обласної організації ветеранів України обрано Михайла Шинкарьова.
Щодо сесійних питань, то депутати заслухали й затвердили звіт голови постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку В.О. Відяпіна; внесли доповнення до обласної Цільової програми «Ліси Миколаївщини 2001-2015 рр.»; відкорегували обласний бюджет на 2011 рік.

Тривалим у часі стало обговорення роботи Миколаївського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному будівництву. Розкритикувавши діяльність фонду в цілому й керівника регіонального управління Василя Федорончука, зокрема, депутати поставили питання руба, не вбачаючи доцільності подальшого перебування названої особи на цій посаді.

Сесія ухвалила два звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних рад – щодо спрощення процедури закупівлі закладами охорони здоров’я послуг з постачання енергоносіїв та щодо спрощення здійснення процедур закупівель за державні кошти. У цьому питанні, від вирішення якого залежить життя і здоров’я багатьох українців, обіцяли своє сприяння народні депутати Володимир Матвєєв та Сергій Майборода, котрі були присутні у сесійній залі.

По завершенні сесії голова обласної ради Ігор Дятлов дав прес-конференцію для представників засобів масової інформації.
Детальніше про хід VII сесії обласної ради шостого скликання та прийняті на ній рішення читайте у наступному номері «РП».

Андрій ТЮРІН
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

НА 1-му ЗНІМКУ: вітання Аллі Могилевській.

Сообщение:

*

НОВОСТИ