Спільна перемога

Новости

  15 Ноя , 2011

Нарешті відкритий рух по відремонтованому мостопереходу Новопетрівка-Засілля у Жовтневому районі. Цей мостоперехід з’єднує не тільки чотири села в районі, а й Херсонську та Миколаївську області. Саме перед цим мостом ще рік тому зупинявся шкільний автобус, чекав, поки учні пішки перейдуть на інший бік, а потім, без пасажирів, переїжджав сам, щоб уже в Засіллі зібрати дітей назад до салону й довезти до школи.

З того моменту, як Миколаївську облдержадміністрацію очолив Микола Круглов, фінансування будівництва та ремонту доріг в області збільшилося в три рази: в 2009 р. – 102 млн., у 2010 р. – 240 млн., у 2011-му – 380 млн. грн.

11 листопада рівно об 11.00 керівники області, депутати обласної ради, священнослужителі, жителі довколишніх селищ зробили те, чого люди чекали стільки років, – нарешті відкрили рух відремонтованим мостопереходом Новопетрівка-Засілля в Жовтневому районі, повідомляє прес-служба облради.

Цей мостоперехід з’єднує не тільки чотири села в районі, а й Херсонську і Миколаївську області. Саме перед цим мостом ще рік тому зупинявся шкільний автобус, чекав, поки учні пішки перейдуть на інший бік, а потім, без пасажирів, переїжджав сам, щоб уже в Засіллі зібрати дітей назад до салону й довезти до школи.

Цього року на сесії обласної ради депутати прийняли рішення направити 3,7 мільйона гривень, виділених області з державного бюджету, на вирішення проблеми мостопереходу.
Як розповів депутат обласної ради Микола Жук, проблему аварійності мостопереходу порушили самі мешканці:

– Було звернення від жителів Первомайської селищної ради про те, що мостоперехід – в аварійному стані. Ми приїхали, переконалися в цьому. Міст був безхозний, не було ані проектно-кошторисної документації, нічого. Укравтодор взагалі відмовлявся приймати його на баланс. Найголовніше було – знайти господаря.

– Свого часу після приватизації Засільський цукровий завод собі його не взяв, – пояснив Микола Круглов. – Але цей міст потрібен людям. І тому, незважаючи на всі проблеми, які були й з дорогами, й з мостами, все ж прийняли рішення, що потрібно виділити кошти, й тому протягом 2011 року ми вирішили проблему.

– Я їздив на сесії райради, вмовляв депутатів, що необхідно прийняти мостоперехід на баланс селищної ради, що треба виділити кошти на проектно-кошторисну документацію, й тоді ми зможемо домогтися фінансування з державного бюджету та добудувати мостоперехід, – каже Микола Жук.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко наголосив, що сьогоднішня подія – спільна перемога всіх гілок влади.
– Це нові технології, – розповів про процес будівництва генпідрядник, керівник підприємства «Автошляхбуд» Андрій Седляров. – Те, що зроблено, – називається лікування балок і стійок. Це через шпатель руками пройдено повністю всю квадратуру. Я вдячний керівнику ділянки, який цілодобово тут перебував, жив у вагончику, щоб зробити таку красу.

Після того, як митрополит Миколаївський і Вознесенський Питирим освятив дорогу, першим мостопереходом проїхав шкільний автобус. Уперше діти з комфортом і в безпеці дісталися до Засілля, де знаходиться їхня школа.
Жовтневий район – не єдиний, де гостру проблему доріг нарешті знято.

– Коли я прийшов як голова облдержадміністрації, перш за все, проїхав, якщо можна так сказати, основними трасами, – спілкуючись з жителями, розповів Микола Круглов. – У той час ані на Одесу, ані на Київ дороги не було – це були напрямки. Сьогодні ми завершуємо одеську дорогу. Ми відновили й зробили нормальну дорогу на Первомайськ, Вознесенськ, Київ. Ми взялися за дорогу на Кіровоград, Кривий Ріг. І хочу сказати, що нам довелося двічі міняти керівників автодору, бо крали дуже багато. Наступного року практично всі центральні державні дороги в нас будуть завершені. Але найголовніше – у наступному році більшу частину коштів ми направимо на дороги в районах – на дороги, які дадуть можливість людям добиратися до районного центру, до основних трас, які ми відновили.

Окрім того, губернатор повідомив ще одну радісну новину – Засільський цукровий завод почне нове життя:

– З новим власником Засільського цукрового заводу є реальна домовленість про те, що ми відновимо роботу цього заводу, але вже на цукрових буряках. Сьогодні на нашій митниці вже оформляється обладнання для Засільського цукрового заводу. Тобто власник не просто каже – він вже завозить обладнання. Більше того, завершується будівництво теплиць, що збільшить кількість овочів, які ми можемо вирощувати. Ми всі з вами знаємо: якщо є цукрова сировина й жом, значить, з’явиться те, що потрібно, – тваринництво.

НА ЗНІМКАХ (2-5): у добру путь!; Микола Круглов багато зробив для вирішення проблеми доріг на Миколаївщині; Володимир Пащенко привітав кращих працівників; митрополит Питирим освятив дорогу.

Сообщение:

*

НОВОСТИ