Степове: оцінка – п’ятірка!

Новости, Спорт

  17 Ноя , 2011

Цього року в Україні започатковано новий турнір – Всеукраїнські спортивні ігри на краще спортивне село серед сільських та селищних рад. Від кожної області країни до смт Ворохти Івано-Франківської області 11-13 листопада були відряджені кращі спортсмени з однієї із місцевих рад. Честь Миколаївщини на теренах мальовничої Гуцульщини захищали представники Степівської сільської ради Миколаївського району. А самі змагання присвятили Дню працівників сільського господарства та XXX літнім Олімпійським іграм, що відбудуться наступного року в Лондоні.

З напутнім словом команду проводжали до далекої Галичини перші особи району, а також головний спонсор славної степівської дружини – депутат обласної ради, директор ДП «Племрепродуктор «Степове» Володимир Погорєлов. Спеціально для участі команди на всеукраїнських змаганнях Володимир Григорович виділив автобус, а також придбав для сільських аматорів комплекти новенької спортивної форми. Освятив спортсменів на перемоги православний священик.
Довга дорога до Ворохти – а це без малого дев’ятсот кілометрів! – відібрала у степівської делегації чимало сил. Але це не завадило нашим хлопцям і дівчатам достойно представити Прибузький край.

Отже, самі змагання складалися з таких видів: легка атлетика, гирьовий спорт, міні-футбол, настольний теніс, плавання, перетягування канату, шахи та шашки. Найуспішніше степівчани виступили у турнірі з перетягування канату, здобувши в цій дисципліні срібні медалі. На міні-футбольному майданчику футболісти з Миколаївщини вибороли не менш почесне третє місце, а серед гирьовиків були п’ятими. Та й в інших видах змагальної програми посланці села Степове ввійшли до чільної десятки. Ці локальні успіхи дозволили степівській дружині посісти п’ятий результат у загальнокомандному заліку. Блискучий результат! До слова, вище нас на п’єдесталі пошани опинилися лише переможці Ігор волиняни, а також одесити, луганчани і кіровоградці.

У складі миколаївської делегації були Степівський сільський голова Іван Котенко і голова обласної організації ФСТ «Колос», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Борухов.
– Всеукраїнські спортивні ігри, – розповів нашому виданню Володимир Васильович, – пройшли за напрочуд напруженої та безкомпромісної боротьби, але в атмосфері дружби та взаєморозуміння між їх учасниками. Одне слово, на гостинній гуцульській землі відбулося справжнє свято сільського спорту, осяяне шляхетними олімпійськими принципами. Щодо спортивних підсумків, то степівчани виступили навіть успішніше, ніж ми очікували, й зробили чудовий подарунок до свята не лише мешканцям Степового, а й усім аграріям Миколаївщини.

Що ж, щиро привітаємо степівських спортсменів з цим гучним успіхом. Побажаємо їм здоров’я, щастя, нових рекордів. Упевнений, що до слів привітань долучаться й всі читачі «Рідного Прибужжя».

Андрій ТЮРІН

НА ЗНІМКАХ: делегація с. Степове; футболісти – треті в Україні.

Сообщение:

*

НОВОСТИ