Свято доброти та милосердя

Новости

  5 Ноя , 2011

Щороку в першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Це професійне свято людей, які постійно проявляють милосердя, роблять добро не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі та серця.

Сьогодні у сфері соціального захисту населення Миколаївської області задіяні майже 6 тисяч спеціалістів, які входять до складу різноманітних управлінь, фондів та служб. Щоденно вони, не шкодуючи власних сил та часу, турбуються про незахищених громадян нашого суспільства. Тому їхня безмежна доброта, самовіддане служіння людям та високий професіоналізм не залишаються непоміченими.

У четвер, 3 листопада, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулося урочисте нагородження працівників соціальної сфери. На свято завітали заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації В’ячеслав Рукоманов, радник голови обласної ради Олена Симоненко та голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов. Вони від щирого серця привітали присутніх із професійним святом та побажали їм успіхів у роботі, міцного здоров’я та матеріального достатку. Кращі представники були нагороджені почесними грамотами та подяками облдержадміністрації, обласної ради, профспілкових організацій.

Відкриваючи урочисту церемонію, В’ячеслав Рукоманов зауважив, що сьогодні соціальна робота стає одним із пріоритетних напрямків людської діяльності, а фахівці цієї сфери набувають значення рятівників незахищених категорій населення. У свою чергу, Олена Симоненко з гордістю відзначила, що серед них є чимало молоді, яка здатна жертвувати собою заради добробуту та благополуччя ближнього. Це свідчить про те, що сучасне молоде покоління не позбавлене духовності та бажання допомагати іншим.
Після урочистостей для винуватців свята був організований концерт за участю акторів та творчих працівників театру.

Анна НІКУЛІНА
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

НА ЗНІМКАХ: від облради вітає О. Симоненко; кращі представники соціальної сфери Миколаївщини.

Сообщение:

*

НОВОСТИ