ТОВ СП «НІБУЛОН» – символ розвитку та процвітання

Новости, Экономика

  19 Ноя , 2011

Нещодавно, а саме 26 серпня цього року, на території селища Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області розпочалося втілення у життя патріотичного інвестиційного проекту по відродженню аграрного сектора України, ініціатором якого виступила вітчизняна компанія «НІБУЛОН». Лише за 80 днів на місці колишньої бази райагротехніки було зведено сучасний елеваторний комплекс з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур філії «Тетерів».

Слід зазначити, що місцева громада вже встигла відчути на собі значні переваги та плюси співпраці з таким солідним аграрним підприємством, як ТОВ СП «НІБУЛОН»: на території області успішно працюють його три виробничі підрозділи – «Романівський» (смт Романів), «Бистрицький» (смт Бистрик) та «Чуднівський» (смт Чуднів).

За цей короткий час, відведений на зведення нового елеваторного комплексу, було освоєно 192 млн. грн. інвестиційного капіталу. На будівництві були задіяні більше 50 підрядних організацій, тобто майже 1500 професіоналів з різних куточків України. Об’єкт оснащений найсучаснішим транспортним, технологічним та лабораторним обладнанням. Не останнє місце займає й благоустрій та озеленення прилеглої території. Тож тепер елеватор філії «Тетерів» – це найсучасніший та найгарніший технологічний об’єкт у регіоні, який уже з 22 листопада поточного року розпочне прийом першої партії кукурудзи.

І ось 15 листопада відбулося його урочисте відкриття. Першим до вітального слова запросили голову Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Рижука. Він від щирого серця привітав усіх, хто долучився до будівництва елеватора, а особливо – генерального директора «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського, з цією блискучою трудовою перемогою. «Ми всі разом є учасниками реалізації найпершого завдання Президента України Віктора Федоровича Януковича, який зауважив: «Ми повинні вийти на дорогу прогресу і стати кращими серед держав, перш за все, завдяки залученню і освоєнню інвестиційного потенціалу». Це зараз і відбувається!», – зазначив Сергій Рижук.

У зв’язку з цим голова Житомирської облдержадміністрації додав, що новий елеваторний комплекс у Великих Коровинцях є не лише внеском у розвиток сільського господарства і всього аграрного сектора економіки країни, що дуже вагомо само по собі, але і дає потужний поштовх розвитку всієї соціальної інфраструктури населеного пункту і району.

«Це не просто елеватор, це – ті ворота, які відкривають можливості для системного розвитку всього агропромислового виробництва. Адже, якщо нема де зберігати, урожай пропаде. А в примітивних умовах на зерні кукурудзи з’являться тріщини, грибок, і з такою якістю зерна не вийдеш на світовий ринок. А завдяки такому елеватору отримуєш високу якість зерна, а якщо є якість, є і ринок, і не за півціни, а за повну вартість. А раз є хороша ціна, є і бюджет, є гроші на соціальну сферу. Вже не говорю про зарплати та інші речі… Ось наскільки важлива роль нового сучасного елеватора!» – підкреслив С. Рижук.

Зі словами вдячності звернувся до генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН», Героя України Олексія Вадатурського голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський: «За останній рік нам довелося відкрити не одне підприємство, але того, що лише за 80 днів зробила ваша потужна компанія, ми аж ніяк не очікували. Тому те, що ви для нас робите, заслуговує на велику увагу з боку влади та подяку від людей. А ми, в свою чергу, обіцяємо зробити все можливе, щоб вам працювалося комфортно й ви увійшли в нашу область із надією, що ваш бізнес тут лише процвітатиме».

«Результатом співпраці з незаперечним лідером аграрного ринку України, компанією «НІБУЛОН» є, звісно, наші фінансові показники. На сьогодні ми можемо похвалитися одним із найвищих по області темпів росту доходів місцевих бюджетів. І в цьому є її незаперечна заслуга», – наголосив голова Чуднівської районної державної адміністрації Максим Самчик. А голова Чуднівської районної ради Валерій Копчик та Великокоровинецький селищний голова Лариса Пащенко від імені всієї громади подякували Олексію Вадатурському за будівництво елеватора, створення нових робочих місць, яких так не вистачало в районі, та стрімкий розвиток місцевої інфраструктури.

Не приховував свого захвату й генеральний директор Української аграрної конфедерації Сергій Стоянов: «Я, мабуть, уже вдесяте беру участь у подібних урочистостях і кожен раз дивуюся казці, яку творить компанія «НІБУЛОН», мимоволі потрапляючи під магію її славних справ. І якщо в Україні й надалі зберігатиметься тенденція по нарощуванню обсягів виробництва кукурудзи, то тепер житомирці, маючи такий потужний елеваторний комплекс, нічого хвилюватися із цього приводу. Це стосується й України в цілому, адже в наступному році Олексій Вадатурський та його компанія збираються ввести в експлуатацію ще кілька сучасних елеваторних комплексів».

У свою чергу, президент Української зернової асоціації Володимир Клименко зазначив, що будівництво подібних об’єктів за такий короткий термін – це унікальна справа не лише в українській, а й у світовій практиці. А щоб цього досягти, необхідно працювати так, як це робить Олексій Вадатурський.

Останнім слово взяв сам ініціатор проекту з відродження аграрного сектора, Герой України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури Олексій Вадатурський і висловив подяку особисто голові облдержадміністрації Сергію Рижуку за сприяння в реалізації інвестиційного проекту. Він також відзначив високу роль і 52 будівельних організацій, задіяних у будівництві елеваторного комплексу, оскільки більше 1500 чоловік щодня працювали на об’єкті, щоб якісно та в строк закінчити всі роботи.

«Нашій компанії 20 років. Ми починали будувати елеваторний комплекс у Великих Коровинцях напередодні 20-річчя України, а здаємо об’єкт напередодні 20-річчя нашої компанії. Адже вже п’ятого грудня «НІБУЛОНу» виповниться 20 років. Ми і надалі маємо серйозні плани по розвитку нашої компанії, по розвитку інфраструктури зернового ринку, по розвитку суднобудування. Ми сподіваємося, що нам вдасться зробити все можливе, аби наша Україна дійсно стала світовим лідером на аграрному ринку, зокрема що стосується поставок високоякісного продовольчого зерна», – окремо підкреслив Олексій Вадатурський.

Розповідаючи про найближчі плани компанії, генеральний директор «НІБУЛОНу» повідомив, що дуже скоро у Житомирській області буде презентовано сучасний цех з виробництва м’ясних продуктів без будь-яких домішок, ферментів, м’ясних складових сумнівного походження або продуктів з ГМО. У планах також будівництво власного тваринницького комплексу. А вже наступного тижня буде зданий в експлуатацію 20-й елеватор «НІБУЛОНу» – в селі Денихівка Київської області.

ТОВ СП «НІБУЛОН» – одна з небагатьох вітчизняних компаній, яка, в першу чергу, переймається проблемами українського аграрного ринку. Її генеральний директор Олексій Вадатурський добре розуміє, що створення інвестиційного клімату в державі – це справа аж ніяк не одного дня, тому він і надалі продовжує над цим працювати.

Анна НІКУЛІНА
Фото Кирила АХТИМОВИЧА

НА 1-м СНИМКЕ: Сергій Рижук та Олексій Вадатурський.

Сообщение:

*

НОВОСТИ