Трикрати лагідні і милі…

Новости, Общество

  1 Ноя , 2011

Нещодавно у Трикратах відбулося свято села – свято для тих, хто тут народився і виріс, тих, хто колись приїхав і залишився в славних Трикратах назавжди.
Розпочалося свято на подвір’ї біля Будинку культури з самого ранку. Під веселу музику діти і дорослі змагалися у різних конкурсах. Тут же, на вулиці, – ярмарок: м’ясо-ковбасні вироби «ПП Циз», промтовари вознесенського підприємця, олександрівська картопля, воронівська свинина, смачненька випічка трикратівських господарочок, продовольчі вироби. Завітали на свято навіть мешканці з Братського району – привезли для бажаючих свою свіженьку рибу. Поки одні купували щось для себе, другі мали можливість у фойє Будинку культури помилуватися виставкою робіт вихованців Трикратівської дитячої школи мистецтв – вишиванками, солом’яними аплікаціями, паперовими виробами, малюнками.

Далі заступник голови райдержадміністрації О.Б. Кучер і начальник відділу культури райдержадміністрації В.І. Аркуша всій дружній сільській громаді побажали щастя, миру та спокою у кожній домівці, добробуту, здоров’я та успіхів. Теплими словами вітали своїх односельців депутат районної ради В.В. Коваленко і заступник голови виконавчого комітету сільської ради О.М. Багрін, який разом з виконуючої обов’язки сільського голови секретарем сільради Н.П. Озерянською вручив грамоти та подарунки людям, які небайдужі до долі рідного села, – представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов війну, голод, холод, розруху, але не зламався, довгожителям – 91-річній В.М. Дудці, 90-річній Є.І. Пурис. Щирі вітання і побажання молодятам – Олексію та Людмилі Колбас, золотим ювілярам – Анатолію Андрійовичу та Вірі Миколаївні Гурам і тим, які у парі вже 25 років – Аллі Василівні та Юрію Олексійовичу Мельничук. Грамотами за невтомну працю на благо села були нагороджені 17 трикратівців. Від щирого серця вітали вчителів-ювілярів: Л.Ф. Бердик, С.І. Кіш, Г.Є. Говорецьку. Керівник ПОСП «Нова зоря» А.І. Позігун поздоровив своїх кращих молодих механізаторів та вручив їм грошові винагороди.

Свято тривало до пізнього вечора.

Валентина КУЧИК
Вознесенський район
НА ЗНІМКУ: на ярмарку товарів було вдосталь.

Сообщение:

*

НОВОСТИ