У центрі зайнятості можна зареєструватися за місцем проживання

Конфликт, Новости

  10 Ноя , 2011

З 29 жовтня набула чинності Постанова Кабінету Міністрів №1080 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних». Головна зміна полягає в тому, що тепер реєстрація шукачів роботи, а також безробітних може бути здійснена не лише у районному чи міському центрі зайнятості за місцем реєстрації, а й у будь-якому іншому базовому центрі зайнятості – за умови подачі відповідної письмової заяви та за відсутності правових відносин особи з іншими центрами зайнятості.

Як повідомив директор обласного центру зайнятості Володимир Луста, станом на 04.11.11 такою можливістю вже скористалися 18 мешканців Миколаївщини. На його думку, нововведення призведе до збільшення навантаження насамперед на центри зайнятості у містах. Відповідно збільшаться витрати Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, зросте й навантаження на працівників державної служби. Водночас статистика безробіття стане більш реальною та наближеною до європейських норм.

А загалом за 10 місяців 2011 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 52,2 тисячі незайнятих громадян, 21,9 тисячі осіб знайшли собі роботу за допомогою центрів зайнятості, 5,8 тисячі безробітних проходили професійне навчання, 9,8 тисячі незайнятих громадян залучені до оплачуваних громадських робіт, 1,6 тисячі – працевлаштовані на додаткові робочі місця, що створені шляхом надання дотацій роботодавцям за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Центри зайнятості Миколаївської області цього року перейшли на роботу в новітній Єдиній інформаційно-аналітичній системі (ЄІАС. NET). Удосконалення надання послуг клієнтам служби зайнятості здійснюється за рахунок орієнтації на швидке, якісне та повноцінне обслуговування клієнтів служби зайнятості за допомогою інформаційної підтримки процесів надання послуг, автоматизації процесу підбору роботи.

Андрій ТЮРІН

Сообщение:

*

НОВОСТИ