Єдиною родиною

Новости, Общество

  1 Ноя , 2011

Новогригорівського сільського голову Вадима Влачигу територіальна громада називає дбайливим господарем – і працювати вміє, і дозвілля організовувати. Це вкотре підтвердило проведене сільською радою найголовніше свято громади – День села, яке відзначили мешканці с. Ракове. Зранку раківчани вже поспішали на ярмарок. Чого ж не купити червонобоких зеленогаївських яблук, та ще й за такою ціною – 3 грн. за 1 кг! Хоча й живуть у селі і самі виростили городину, та господині все ж не відмовилися від білокачанної капусти – а як же, запастися на зиму треба, квашена капуста чи не найуживаніший узимку салат.
Поспішають на свято і дітлахи, та бігом на гральний майданчик – батути привезли! А скільки солодощів – ой, плачуть сьогодні батьківські гаманці!

Усіх бажаючих пригощають гарячою юшкою з ватри та чарчиною смачного вина. А раківські господині пропонують своє печене-варене. Настрій у всіх чудовий. Ще б пак, музики ж поруч підбадьорюють. Як і годиться, завітали на родинне свято гості – настоятель церкви отець Володимир, методист районного методкабінету, районна зірка-співачка Альона Миргородська. Вітає громаду господар села – сільський голова Вадим Влачига, вітають гості. Іменинникам свята окремі вітання та подарунки. Сім’я була і залишається основною складовою держави. Тому перші вітання подружнім парам: золотим ювілярам – Ювіцям Василю Пилиповичу та Валентині Андріївні, подружнім парам Олінійчук Ігорю та Валентині, Суботнік Миколі та Олені, Кучерявим Юрію та Олені, молодятам, які тільки-но побралися – Гуйду Андрію та Флорі.

Відзначали наймолодшу жительку села: 6 березня в родині Онисько народилась донечка; старожилів – 89-річну Віру Пилипівну Гофман, яка і сьогодні сповнена оптимізму, сама справляється зі своїм господарством та городом. Ракове багате на багатодітні родини – їх у селі аж вісім. Подарунками вітали мам: Наталю Король, Тетяну Мельниченко, Аллу Кічук, Катеріну Лунгу, Лілію Молдованову, Ірину Борчук, Тетяну Бондар, Галину Ніколаєнко.

Живуть серед нас ветерани – учасники Великої Вітчизняної, невтомні трударі. Їм на святі особливий пошанівок – квіти, подарунки, музичні вітання. Так тепло вшановували раківчани В.П. Гофман, Г.С. Шкіня, М.П. Лазова, А.В. Ювіцу, В.П. Ювіцу, Р.А. Волкову, Л.О. Догарєву, Є.М. Молдованову, Е.М. Кольцова, Г.П. Воротіліну, А.С. Телікову, М.А. Ярошенко, С.П. Рожко, Л.А. Базік.

А далі вітали представників різних професій: помічників вихователів дитячого садочка Олену Суботник та Оксану Морудькіну; медиків Раїсу Домбровську, Валентину Лисехіну та Ірину Секкер; соціального працівника Людмилу Бірму; молодих спортсменів: Віталія Кучерявого, Віктора Міліховського, Деніса Чеботаря, Юрія Романчука.

Багаті українські села на майстринь. Не виключення і Ракове. Тут живуть і радують односельців своїм талантом народні уміліці, поетеси, художниці. Жодне свято в селі не обходиться без виставки їх робіт. У День села за те, що дарують красу, раківчани дякували Ользі та Юлії Молдовановим, Наталії Влачигі, Тетяні Сітніковій, Ірині Уніякій, Людмилі Олійнічук, Наталії Бурмус; листоноші Валентині Олійнічук; працівникам культури Олені Навоєвій та Оксані Лунєвій, а також своїм депутатам: В.В. Руденку, А.А. Бойку, М.Є. Рожку, В.В. Влачигі, Л.І. Молдовановій, Л.В. Маняк.

На святі було по-домашньому тепло і затишно. Сільська рада таки постаралася, аби зігріти серце кожного.
А допомогли селянам спонсори ЗАТ «АКЗ», директор С.А. Білий, ЗАТ «ВОЗКО», директор С.М. Кернер, ТОВ «Дружба», керівник П.М. Корж.

Наталія КЕРЛАН
Вознесенський район
НА ЗНІМКУ: було чим поласувати й дітворі.

Сообщение:

*

НОВОСТИ