Дав слово – тримай його!

Новости, Общество

  8 Дек , 2011

Нелегкими видалися перші місяці роботи для молодого сільського голови Кодимської сільради Андрія Миколайовича Троцького. Економіст за фахом, після закінчення Харківської державної академії технології й організації харчування сім років пропрацював в управлінні Державного казначейства у Первомайському районі. Створивши сім’ю, у 2003 році переїхав до села Кам’яний Міст. Люди виявили довіру енергійному й амбітному чоловіку – обрали його на посаду сільського голови.

Детально ознайомившись зі станом справ, зрозумів, що втілювати в життя поставлені завдання й виконати передвиборну програму буде непросто. Вирішив долучитися до участі у грантових програмах. Створили у селі громадську організацію, яка віднині, власне, й має право участі у будь-яких конкурсах проектів розвитку.

– На перших же зборах громади я пообіцяв людям, що докладу максимум зусиль для приведення приміщень і території дитячого садка до сантехнічних вимог, – розповів Андрій Миколайович. – У селі 72 дитини дошкільного віку, із них лише 29 малюків відвідують дошкільний заклад.

Так уже сталося, що садок розміщений у пристосованому двоповерховому приміщенні колишнього житлового будинку: при розпаюванні майна ця будівля була передана на баланс сільради. Поки що ми змогли виконати основні роботи у харчоблоці: замінили двері, замовили ванни для миття посуду та кухонні столи, провели заземлення електрообладнання, проводимо ремонт холодильників.

У групових приміщеннях за кошти батьків і спонсорів здійснено поточні ремонти. Цими днями мають бути замінені вікна на сучасні металопластикові по фасаду будівлі і балконні двері на другому поверсі. Кошти на це у сумі 15 тисяч гривень виділив директор ПСП «Колос» Сергій Габов. У перспективі – підведення водогону до дитячого садка та ФАПу, а також побудова внутрішнього туалету у цих приміщеннях.

У сільського голови є надійна підтримка. Це місцеві меценати: Сергій Габов, підприємці Володимир Чумаченко, Євген Хван, Сергій Циганенко, Володимир Кораблін, Олександр Піхаленко, Геннадій Чорний і Віталій Шишковський. Та й громада його підтримує.

Начальник управління економіки Первомайської РДА Олена Смашнюк назвала Андрія Троцького у числі перших очільників громад, які відгукнулися на її заклик взяти участь у різноманітних проектах. Між Кодимською сільрадою і Проектом ПРО ООН нещодавно підписана угода, першим обєктом для реалізації якої є поліпшення енергозбереження у ДНЗ «Дзвіночок». Та на цьому сільські активісти не зупинилися, потурбувалися й про дозвілля дорослих. Наступним кроком громади стане підготовка проектної пропозиції до Фонду «Відродження». Тому свої зусилля А.М. Троцький і депутатський корпус спрямовують на створення умов для повноцінного відпочинку жителів села. Запланувавши сквер та майданчик для дозвілля, минулого тижня провели суботник і посадили 40 дерев. На черзі – встановлення лавочок, гойдалок, іншого обладнання для розваг дітей.

Катерина ДОНЕЦЬ, Данило КІТ
Первомайський район
Фото Данила КІТА
НА ЗНІМКУ: О. Смашнюк і А. Троцький обговорюють проекти розвитку села.

Сообщение:

*

НОВОСТИ