День соціального діалогу

Новости

  1 Дек , 2011

29 листопада у Миколаєві, в приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143а), з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів, відбувся інформаційно-консультаційний захід «День соціального діалогу», який організував та провів Миколаївський обласний центр зайнятості за участю партнерів соціальної сфери, які опікуються проблемами людей з обмеженими фізичними можливостями.

У рамках заходу відбувся ярмарок вакансій, на якому були представлені дев’ять роботодавців: ТОВ «Металург Півдня», ПП «Біляєв», Миколаївська дистанція сигналізації та зв’язку, Пасажирський вокзал Миколаїв, ВАТ «Миколаївська ТЕЦ», ПП «Укрприватзем», ПФ «BIZZCLICKLLP», ВАТ «Миколаївське», ТОВ «Лєман-НВ». Вони пропонували вільні робочі місця для людей з обмеженими фізичними можливостями – це технік з обліку, інженер з техногенно-екологічної безпеки, слюсар з ремонту автомобілів, швачка, електромеханік зв’язку, прибиральник службових приміщень, охоронник тощо. Крім того, безробітні мали змогу ознайомитися з банком вакансій обласної служби зайнятості.

В результаті 12 безробітних осіб запрошено на роботу, 24 – до кадрового резерву підприємств та на співбесіду.
Під час заходу спеціалісти обласного центру зайнятості та партнери соціальної сфери надали безробітним з обмеженими фізичними можливостями 275 кваліфікованих консультацій з юридичних питань, правових аспектів праці, професійного навчання на виробництві та стосовно працевлаштування.

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ