Для нього чужої біди не буває

Новости, Общество

  8 Дек , 2011

Миколу Володимировича Платовського на рідній Вознесенщині знають не лише як керівника ПСП «Сонячна Долина» – одного з кращих сільськогосподарських підприємств. Знають його і як мецената, людину доброї вдачі. Про таких, як він, кажуть: «Для нього чужої біди не буває».

Поважають його ті, хто віддав господарству в оренду свої землі. Та й чого б не поважати? З пайовиками розраховується вчасно і чесно. З повагою ставиться до кожного, не забуває привітати з червоними датами і приходить не з порожніми руками, а з подаруночками. Всіх людей похилого віку вітає з Днем ветерана, жінок – з Днем 8 Березня, ветеранів Великої Вітчизняної війни – з Днем Перемоги, малят – зі святом Миколи-Чудотворця та Новим роком.

Про стосунки депутата районної ради Миколи Платовського зі школою та дитячим садочком в с. Вознесенське можна говорити багато. Як розповідає завідуюча дитячим садочком В.О. Мухіна, без допомоги Миколи Володимировича закладу важко було б жити. Подарувати іграшки дітям – його справа. Допомогти з поточним ремонтом – його справа, забезпечити на зиму продуктами харчування – знову ж таки його справа. А школі М.В. Платовський цього року зробив безцінний подарунок – інтерактивну дошку з мультимедійним проектором. «А чого ж, – каже, – мають наші діти відставати від інноваційних технологій навчання?». Не залишився осторонь і від заготівлі продуктів харчування. Від ПСП «Сонячна Долина» школа отримала 1 тонну пшениці, 200 кг соняшнику. Допоміг і з ремонтом спортивної зали.

У цьому році до сільської лікарняної амбулаторії прийшла працювати молодий спеціаліст. Дівчина проживає на квартирі. Зарплати у медиків, тим паче у початківців, невисокі, а за квартиру треба платити. Депутат Платовський і тут прийшов на допомогу – сплатив наперед за 7 місяців проживання молодого медика.

На виборах 2010-го за Миколу Володимировича віддали свої голоси і мешканці с. Малосолоне. Гарний Будинок культури в селі, та дуже бідний. Але куди діватися молоді? На дискотеку йдуть таки туди. Про кіно в наших закладах культури вже давно забули. Телевізор телевізором, а зібратися разом та подивитися гарний фільм молоді хочеться. Тому і подарував Микола Володимирович Малосолонівському Будинку культури DVD, а також – мікрофон.

Нещодавно яструбинівці святкували День села. Був на цьому святі і депутат Платовський. Здавалось би, яке відношення має він до Яструбинового, адже це не його виборчий округ. Річ у тім, що дитинство Миколи Володимировича пройшло в Дмитрівці та сусідньому Яструбиновому. А дитинство – це найкращі безтурботні роки для кожного. Всі ми пам’ятаємо кожную стежиночку, якою ходили босими ногами. Пам’ятає їх і Платовський, з любов’ю ставиться до рідної землі, до людей. Тому і вітав яструбинівців тепло та щиро, особливо малят. На згадку про зустріч Микола Володимирович подарував дитячому садочку 500 грн. на іграшки та багато-багато солодощів. На шпальтах районної газети частенько можна зустріти подяку депутату Платовському за матеріальну допомогу на лікування.
Як каже сам Платовський, він – щаслива людина, бо хто віддає, тому Бог дає.

Наталія КЕРЛАН
Вознесенський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ