На ниві служіння людям

Новости, Общество

  27 Дек , 2011

21 грудня Державна служба зайнятості відзначила 21-шу річницю від часу утворення. Свято, що по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Місія служби зайнятості важлива і зрозуміла – вирішення проблеми зайнятості населення. Для тих, хто залишився без роботи, вона стала справжнім порятунком, швидкою соціальною допомогою, бо багатьом людям вона допомогла знайти роботу та змінити долю на краще.

Новітні технології державної служби зайнятості забезпечують єдині державні стандарти в соціальній сфері. Сьогодні вже важко уявити, як працювала служба зайнятості без Єдиної технології обслуговування незайнятого населення та Єдиної інформаційно-аналітичної системи. Їх упровадження дозволило підвищити пропускну спроможність центру зайнятості, продуктивність праці спеціалістів служби зайнятості, забезпечити реалізацію самодопомоги клієнтів, надання розгорнутої інформації роботодавцям та шукачам роботи. Європейський рівень надання послуг забезпечує колектив справжніх професіоналів, які мають багатий практичний досвід роботи та високі моральні якості – доброту, тактовність, гуманність, завдяки чому спеціалісти Заводського районного центру зайнятості ефективно втілюють у життя державну політику в сфері соціального захисту населення від безробіття.

Останнім часом у Заводському районному центрі зайнятості реєструється щорічно 4 тис. шукачів роботи і більш ніж 40 відсотків з них, за сприянням працівників центру зайнятості, знаходять її.
Майже 400 безробітних щорічно отримують нові професії через професійне навчання за кошти служби зайнятості.

Однією з дієвих форм матеріальної підтримки безробітних, надання можливості постійного закріплення на робочому місці є організація оплачуваних громадських робіт. Це сприяє тимчасовій зайнятості населення, пом’якшує соціальну напруженість на ринку праці, а головне – відкриває людині нову перспективу на майбутнє. За одинадцять місяців цього року в громадських роботах взяли участь майже 300 громадян.

Соціальний захист громадян служба зайнятості розглядає не тільки як систему послуг з підбору роботи та виплати допомоги по безробіттю, а, насамперед, як систему гідних умов праці й заробітної плати в Україні, легальної зайнятості, що забезпечує громадянам країни соціальні гарантії. Розвиток взаємодії служби зайнятості з роботодавцями і надалі має сприяти формуванню соціально відповідального бізнесу.

Заводський районний центр зайнятості продовжує ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, установами та іншими соціальними партнерами, з якими спільно вирішує нагальні проблеми зайнятості на благо громади міста.

Це – лише окремі напрацювання і здобутки, з якими служба зайнятості міста Миколаєва зустрічає День створення Державної служби зайнятості. Прогресивний поступ її добрих діянь задля добробуту українських родин неспинний. І нехай вдячність тих, кому вони допомогли змінити долю на краще, побачити світло в кінці тунелю, буде скромною нагородою за їх щоденну нелегку працю.

Наталя РЯБОВА, директор Заводського районного центру зайнятості

Сообщение:

*

НОВОСТИ