Нагороди знаходять своїх героїв

Новости, Спорт

  3 Дек , 2011

Цими днями святкує 20-річчя з дня заснування Всеукраїнська спортивна громадська організації «Федерація футболу України». З нагоди славного ювілею Президент України видав Указ №1096/2011 від 1 грудня ц. р., згідно з яким різними державними нагородами та званнями відзначено значний внесок у розвиток гри мільойнів футбольних фахівців та організаторів спорту.

Приємно, що серед лауреатів – і двоє наших земляків. Медаллю «За працю і звитягу» нагороджено депутата Миколаївської обласної ради, директора ДП «Племрепродуктор «Степове» Миколаївського району Володимира Погорєлова. Протягом багатьох років Володимир Григорович є президентом футбольної команди «Колос», яка неодноразово ставала переможцем та призером обласних та всеукраїнських змагань. На високому рівні у Степовому – й розвиток дитячого футболу.

А звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» присвоєно Валерієві Запорожцу – першому заступнику голови федерації футболу Миколаївської області, заступнику голови обласної організації ФСТ «Колос». Усе своє життя Валерій Семенович присвятив служінню футболу, а найбільше уваги цей організатор спорту приділяє підготовці та підтримці майбутньої зміни майстрів шкіряного м’яча.

Редакція «РП» від щирого серця вітає лауреатів із високими державними відзнаками. Щастя вам, здоров’я, подальших звершень в ім’я українського та миколаївського футболу!

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ