Нам пишуть

Головному редактору газети «Рідне Прибужжя»
Т.М. Фабриковій
Шановна Тетяна Миколаївна!

Від імені ветеранів війни і праці хочу подякувати Вам особисто і Вашому колективу за відродження газети.
Газета «Рідне Прибужжя» стала різноманітнішою, цікавішою. В ній є статті на всі смаки. А головне – вона захищає громаду, людину і всіх скривджених.

Думаю, що ветерани – читачі газети підтримають пропозицію відкрити рубрику «За що ми поважаємо «Рідне Прибужжя», де писатимуть про свої відчуття стосовно газети, зауваження, а також побажання колективу редакції.
Особисто бажаю колективу редакції творчої наснаги, здоров’я і всіляких гараздів!

Із повагою
Л. СУЛИМА, ветеран війни і праці

***

Здравствуйте, уважаемая редакция газеты! Пишет вам ваш читатель Александр Дмитриевич Гаврилюк. Никогда раньше я не писал ни в одну газету, хотя регулярно их читаю. А вам все же решил написать, когда прочитал статью «Притяжение малой родины». Я родом из Мостового, больше 30-ти лет прожил там. Последний раз ездил туда в 2001 году. Но прочитав статью, словно снова там побывал! По нескольку раз перечитывал каждую строчку, каждое слово. Плакал и смеялся, волновался и радовался. Нахлынула волна воспоминаний. Я помню, как панский дом в послевоенные годы стоял без окон, дверей и крыши, и радуюсь, что сейчас я увидел новые окна, двери, отремонтированный балкон. Помню, как сад охраняли в советское время сторожа, как мы с братишками босые, голодные перелезли через забор и украли одну грушку, нас догнал сторож и отобрал ее. А теперь на фотографиях в вашей газете вижу детей в саду, они довольные, улыбаются, и я радуюсь, что подрастает новое поколение, они сменят нас и так же, как и мы, будут любить Мостовое. Но больше всего меня радует то, что есть небезразличные к возрождению духовности и исторической памяти люди, которые много делают для того, чтобы научить юных мостовчан ценить и любить то, что они получили в наследство от предков.

Какая все-таки умница журналистка Наталья Христова, написавшая статью. Действительно, есть в Мостовом своеобразная, мощная энергетика, которая очень сильно притягивает. Туда хочется снова и снова.
Я давно не читал «Рідне Прибужжя», но когда мне передали вашу газету со статьей, сразу же обратил внимание, что газета очень преобразилась! Тогда я еще раз посмотрел на название, так как засомневался, действительно ли это «Рідне Прибужжя». Хорошо, что статьи теперь на разные темы, из разных уголков области. И даже анекдоты смешные! Спасибо за то, что стараетесь понравиться читателям! У вас это очень хорошо получается! Удачи вам и всего самого наилучшего!

С уважением
А.Д. ГАВРИЛЮК, г. Николаев, ул. Торговая

***

Доброго дня! Пише вам Наталя Кременецька. Від імені багатьох мешканців с. Мостове Доманівського району хочу подякувати за прекрасну статтю про наше село «Притяжение малой родины» Наталі Христової, яку було опубліковано 5 листопада цього року. Досі про Мостове не писали і не друкували нічого подібного. Річ у тім, що в мене є копії всіх статей про Мостове (починаючи з кінця 50-х років, відколи Мостове входить до складу Миколаївської області), які збереглися в обласній бібліотеці імені О. Гмирьова. Раніше писали про наше село, наприклад, з нагоди чергової річниці з дня народження Леніна, бо в одній зі своїх праць, між іншим, він написав одне речення і про Мостове. У нас тоді знаходився один із найбільших на Півдні України ринок робочої сили. Нині на тому місці – стадіон. Ті статті також хороші, але стаття Наталі Христової, надрукована у вашій газеті, настільки бездоганна, настільки відшліфована, що складається враження, ніби журналістка провела в Мостовому не кілька годин, а все життя. Жодної помилки чи неточності, інтригуючий початок і ліричний епілог, вдалі назви розділів, а ще якісні, зворушливі фотографії, легкий, зрозумілий стиль написання – все це притягує, ніби магніт, змушує мене та багатьох моїх родичів, сусідів, знайомих перечитувати статтю знову і знову. Дуже дякуємо вам за цю неперевершену статтю! А також за те, що останнім часом газета «Рідне Прибужжя» досить помітно змінилася в кращий бік. З’явилося чимало цікавих матеріалів, тож навіть вибагливим читачам нарешті є що почитати. Особлива подяка за статті на історичну тематику! Бажаємо вашому колективу творчої наснаги, гострого пера, достойних гонорарів, міцного здоров’я! Передавайте від усіх мостівчан слова вдячності авторці статті Наталі Христовій та благодійнику Михайлу Кондратьєву, який подарував нам газети.

З повагою
Наталя КРЕМЕНЕЦЬКА, мешканка села Мостове, родини Онищак, Бондаренко, Шеремет та інші

Комментарии:

  1. Виталий Шляпников:

    То что газета стала больше внимания уделять письмам читателей, можно только приветствовать. Прочнее связь с читателями – интереснее газета.

  2. Света Стангрит:

    +100, Виталий Алексеевич!

  3. Adelphia:

    Great article but it didn’t have evretyihng-I didn’t find the kitchen sink!

Сообщение:

*

НОВОСТИ