Перевірені часом

Новости

  15 Дек , 2011

Організація та проведення форумів роботодавців Миколаївщини вже давно стало доброю традицією обласної служби зайнятості. На цих заходах зазвичай в урочистій обстановці шанують тих, хто спромігся працевлаштувати не лише себе, а й створити достойні робочі місця для інших громадян. Цього року Форум відбувся під гаслом «Підприємство, перевірене роками незалежності». Пройшло свято в стінах Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії 13 грудня. Крім кращих роботодавців області, участь у зібранні взяли голова облдержадміністрації Микола КРУГЛОВ, перший заступник голови обласної ради Володимир ПАЩЕНКО, голова обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Олександр ШПИЛЬ, директор обласного центру зайнятості (ОЦЗ) Володимир ЛУСТА.

Цього дня під софітами слави та громадського визнання опинилися 45 роботодавців регіону – ті з них, які стабільно працюють, залучають інвестиції, випускають якісну продукцію, вирішують проблему зайнятості. Їх було нагороджено почесними грамотами облдержадміністрації, обласної ради, обласного центру зайнятості та обласної організації роботодавців. Серед лауреатів – відомі в регіоні та далеко за його межами підприємства – ФГ «Основа» Первомайського району (керівник – Олег Маляренко), ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» (Юрій Очинніков), ДП «Дельта-лоцман» (Олександр Голодницький), СП ТОВ «Нібулон» (Герой України Олексій Вадатурський), ФГ «Органікс системс» Жовтневого району (Олександр Сипко), ВАТ «Зелений Гай» Вознесенського району (Петро Лівік) та інші. Щодо останнього з названих товариств, то схвальну оцінку йому зі сцени дав сам губернатор області:

– Навряд чи на Миколаївщині є такі передові підприємства, як «Зелений Гай», на якому працюють 400 чоловік. Товариство здійснює свою діяльність у багатьох напрямках сільського господарства, зокрема садівництві та виноградарстві, в енергетиці. Незабаром має приступити до вирощування риби у промислових обсягах, а це – нові робочі місця.

Та на святі віншували не лише керівників великих та середніх підприємств. Серед нагороджених – чимало приватних підприємців, що за допомогою служби зайнятості змогли реалізуватися в цьому непростому житті. Серед них – і Ольга Швець, яка, не зламавшись після відбуття покарання у місцях позбавлення волі, вирішила започаткувати власну справу. Підтримка – організаційна, фінансова, а також суто людська – з боку служби зайнятості дозволила жінці з непростою долею проторувати власний шлях у світ бізнесу, де вона наразі успішно конкурує на ринку ритуальних послуг.

Загалом, як зазначив директор ОЦЗ Володимир Луста, служба зайнятості надає понад 20 видів послуг з метою задоволення потреб та запитів роботодавців. А найефективнішою формою «комунікації» між роботодавцями та шукачами роботи В. Луста назвав ярмарки та міні-ярмарки вакансій, що проходять під егідою служби зайнятості. З початку року в області відбулося понад 400 подібних заходів. У них взяли участь півтисячі роботодавців та 5 тисяч безробітних, з яких працевлаштовані 20 відсотків.

Під час Форуму присутні обговорили й наявні проблеми. Так, О. Шпиль запропонував роботодавцям набагато активніше створювати громадські організації, які б на державному та регіональному рівнях захищали та представляли їхні інтереси. Було відзначено й таке: протягом 11 місяців цього року від роботодавців надійшло понад 31 тисячі вакансій, що майже на 3 тисячі більше, ніж за відповідний період минулого року.

А завершилося свято на мажорній ноті: концертом артистів Українського драмтеатру.

Андрій ТЮРІН
Фото Людмили ФУРСЕНКО

НА ЗНІМКАХ: 1-2 – кращих роботодавців вітали М. Круглов та В. Луста; 3 – поздоровляє В. Пащенко; 4 – на Форумі роботодавців.

Сообщение:

*

НОВОСТИ