Приклад єдності та патріотизму

Новости

  3 Дек , 2011

1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум про проголошення незалежності України, результат якого став яскравим підтвердженням бажання українців жити у незалежній державі.
Двадцять років потому у залі Миколаївської обласної ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 20-ї річниці референдуму.
Учасниками заходу стали керівники області та міста, представники громадських організацій, науковці, викладачі та студенти, представники релігійних об’єднань Миколаївщини.

Перед початком основної частини усі присутні мали змогу ознайомитися з творчістю людей з обмеженими можливостями – в холі обласної ради працювала виставка їхніх творчих робіт. А на самому початку урочистостей демонструвався відеоролик, який ще раз нагадав події двадцятирічної давнини.

Від учасників урочистих зборів миколаївські студенти поклали квіти до пам’ятників видатним політичним та громадським діячам, які стали символами боротьби за незалежність України, – Тарасу Григоровичу Шевченку та В’ячеславу Максимовичу Чорноволу.

Як наголосив у своєму виступі голова облдержадміністраці Микола Круглов, сьогодні Миколаївська область доводить, що влада та бізнес спільними діями можуть реалізовувати основні завдання, які стоять перед державою. І сьогодні нам усім треба взяти за приклад ту єдність та патріотизм, які продемонстрував український народ грудневого дня 1991 року, коли більше 90% населення підтримали ідею незалежності.

Голова облдержадміністрації привітав присутніх зі святом, побажавши їм злагоди, а також за значний особистий внесок у становлення незалежності України, заслуги у соціально-економічній і громадсько-політичній діяльності нагородив Почесною грамотою облдержадміністрації Героя України, почесного голову Миколаївської обласної організації ветеранів України Олександра Івановича Момотенка.

Також за значний особистий внесок у процес становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та зміцнення міжнародного авторитету Подяку облдержадміністрації оголошено директору Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова Надії Федорівні Богзі, директору Мішково-Погорілівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради Світлані Михайлівні Горик та голові Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Олександру Олександровичу Шпилю.

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Пащенко, в свою чергу, зазначив, що 1 грудня для України є однією з тих дат, які стали переломним моментом в історії держави, тому про неї ми ніколи не маємо забувати.

Від імені голови обласної ради Ігоря Дятлова та всього депутатського корпусу Володимир Валентинович долучився до привітань з нагоди свята, а також вручив Почесну грамоту депутату обласної ради Анатолію Миколайовичу Кравченку, який протягом 1992-1994 років був заступником голови облдержадміністрації.

Дмитро ШВАРЦ
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

НА ЗНІМКАХ: Анатолія Кравченка вітає Володимир Пащенко; виставка у холі облради. Начальник головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Ольга Сивопляс, керівник творчого об’єднання «Прибужжя» Валентина Кривцова та голова облдержадміністрації Микола Круглов; Олександр Іванович Момотенко.

Сообщение:

*

НОВОСТИ